Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne/illik/szokás ajándéko...

Mit kéne/illik/szokás ajándékozni fél év alkalámból?

Figyelt kérdés
ötletek mindenki? köszi.(:
2010. febr. 8. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted? :D
2010. febr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fél év, mint párkapcsolat??? Akkor egy jó kis éjszaka egy vacsi után. De ha a gyereknek jó lett a félévije, akkor egy dícséret, egy puszi és egy kaja a mekiben max.
2010. febr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy illik/szokás. Olyat ajándékozz, amire vágyik. Nekünk van egy füzetünk, mindenki beleírja, miket szeretne kapni, vagy idővel megvenni magának. Akkor írunk bele, amikor éppen eszünkbe jut valami.

Névnapkor, szülinapkor, évfordulón pedig választunk valamit a másiknak a listából. Így biztosan olyan dolog, amit szeretne, de meglepetés is, mert nem tudja, mit kap a listáról.

2010. febr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
fél év mint párkapcsolat. :D
2010. febr. 9. 17:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Én tőle egy cicát kaptam, mert tudta, hogy nagyon szeretnék.

Ő tőlem egy ezüstláncot kapott, mert tudtam, hogy ő azt szeretné. =)

Csak azon múlik, mit szeretne...

2010. febr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát fél év után tudod ,hogy mit hogy szeret akármi, csinálhatsz te valami kreativat. én pl a barátnőmnek a kedvenc zenekarának logójával megfestett kendőt adtam.
2010. febr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nálunk barátom sütött sok sok palacsintát, és azt majszoltuk, gyertyával, illatosítóval. csodás volt, ő csinálta, egyedül. a fincsi süti/kaja mindig nyerő minden alkalomra, még ha nem is tudsz adni/készíteni mást. hajrá :)
2010. febr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
fúú köszi az ötleteket.:) még nemtudom mit tegyek de még van egy-két hét.:P
2010. febr. 18. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!