Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól adható a...

Hány hónapos kortól adható a babáknak leves?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:

őszintén megmondva nem tudom én 8 h volt mikkor először adtam neki :)


11h anyukája

2011. febr. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyenre gondolsz? Egy krémlevest már 1 éves kor előtt is kaphat (ha nincs benne tejszín, tej) viszont hígabb leveseket inkább csak 1 éves kor fölött ajánlják, akkor is a sűrűbb részét és akkor, ha nem kínálsz utána mást. Egy kisgyerek gyomra még kicsi ahhoz, hogy elférjen benne 2-3 fogás.. A levesek nagy része víz, ami csak "foglalja a helyet"...
2011. febr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
6hónapos a babám,én húslevesre gondoltam,mikor még nincs felfűszerezve.
2011. febr. 23. 11:49
 4/7 anonim ***** válasza:

6 hónapos babának még főzelékre, gyümölcsre és húsra van szüksége és nem levesre.Levest úgy 2-3 éves kor körül adunk a gyerekeknek.

Ilyen kicsinek még nem való a felnőtt koszt, ha annyira nem akarsz majd külön pepecselni neki, akkor úgy 9-10 hónaposan mrá eheti időnként a ti kajátokat ,de addig semmiképp sem, az ő bélrendszere még ahhoz nagyon fejletlen.

2011. febr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sokan adnak húslevesből kiszedett zöldséget pici babáknak, én nem tettem, nem tenném. Hiába nincs fűszerezve, de mégis csak húsleves... Ha anyatejes a babád, ennyi idősen nincs még erre szüksége, a húsos dolgok még ráérnek.
2011. febr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
7 hónapos lányomnak zöldség levest készítettem,majd összeturmixoltam,és a fölösleges lét leöntöttem,persze nem olyan fűszeresre csináltam, már kapott húslevesből is így ebédet,és imádta.
2011. febr. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2011. febr. 23. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!