Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A zabpelyhet hogyan készítsem...

A zabpelyhet hogyan készítsem el egy éves babámnak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Már régen csináltam (több mint egy éve), de én mindig megfőztem egy picit, aztán hagytam állni a vízben, hogy megpuffadjon, és úgy kevertem össze gyümivel. Jó savanyú gyümivel is, mert a zabpehely megédesíti.

Sajnos arra nem emlékszem, hogy hány perc alatt fő meg, talán 15, de nem biztos, de látszik rajta, ha kész.

2011. febr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Áztasd be 3-szoros mennyiségű hideg vízbe-jó fél órát ázhat,majd tedd fel főni,folyamatosan keverd,mert könnyen leég és percek alatt megfő.Mindenféle gyümihez keverem babámnak,rendkívül laktató!Ha kihűl hűtőbe szoktam rakni és 2-3 napig kap belőle.
2011. febr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötleteket!
2011. febr. 23. 15:25
 4/10 anonim ***** válasza:

most a kölln babazabpehelyről beszélünk ugye?

eddig nem vettem, mert nem tudtam hogyan kell megcsinálni :(

2011. febr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1.vagyok, én sima zabpelyhet vettem mindig, nem volt semmi babaság benne. Sima bio zabpehely, bármelyik boltban lehet kapni, én pl Kaisersban vettem mindig :) Gondolom, ha eléírják, hogy baba, akkor drágább.
2011. febr. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2. vok én is sima zabpelyhet adok kicsimnek.
2011. febr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
akkor kipróbálom azt, köszönöm! Gondolom a sparban is lehet venni. é
2011. febr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én is a sima zabpelyhet vettem, nagyon bejött a kisfiamnak egyébként. Köszönöm mégegyszer az ötleteket!
2011. febr. 25. 12:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Én minden reggel zabpelyhet eszem, de még sose hallottam arról, hogy főzni kellene! Én is Kölln zabpelyhet, spar-osat vagy lidl-félét veszek. Csak az aprószeműből adok a kislányomnak, a nagyszemű nehezebben puhul. Eleinte vízzel kevertem, most már tejjel. Vártam pár percet, hogy kicsit megpuhuljon. Szoktam bele kevés mézet vagy gyümölcsöt is rakni.
2011. febr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szokták főzni, zabkása biztos ismerősen hangzik. egyébként én is így szoktam enni nyersen ahogy te, műzliben, de azt gondoltam, a kisfiam szivesebben eszi főzve, ha jó puha.
2011. febr. 28. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!