Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a kulonbseg az 1 es a 2 es...

Mi a kulonbseg az 1 es a 2 es tápszer kozt, azon kivul, hogy az utobbi 6 hós kortol adhato?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
összetétel, állag
2011. febr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A 2-nek másabbak az összetevői, sokkal táplálóbb.
2011. febr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom más az összetétek, az 1-es egészen piciknek való, a 6 hótól adható meg idősebb babák szervezetéhez és szükséglethéez igazodik.
2011. febr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ÖSszetétele, én néztem mikor váltottunk és volt amiből több volt benne, volt amiből meg kevesebb.
2011. febr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szoval laktatobb? Mert az egyestol utan mar nagyon hamar megehezik a babam.5,5 hós
2011. febr. 23. 13:41
 6/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Igen valamivel laktatóbb, mivel nagyobb babának adod, mások az összetevők. 6 hós kora előtt ne adj neki 2-st. Nem adsz neki bébiételt, főzeléket, gyümölcsöt, tej/rizspépet? Így nem éhezne meg olyan sűrűn.
2011. febr. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De adok, viszont a tápszer utan ehezik meg leghamarabb. Mar csak 2 het es kettes, remelem, jobb lesz.
2011. febr. 23. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!