Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Császár utáni kontroll, ok de...

Császár utáni kontroll, ok de így? a kötelező 6 hetesen voltam, nem volt gond, majd utána még többször is (vizsgálat, gyógyszer miatt. ) jaa tb alapon.

Figyelt kérdés

fél év elteltével a doki el akart hívni a magánjába uh-ra,ami eddig kimaradt,hogy megnézze a hegeket.nekem fura volt,olyan pénz szagú..

hívhatott volna hamarabb is,nem?ha gond lett volna már lett volna jele

szerintetek?ennyire pénzéhesek a dokik?


2011. febr. 23. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak a 6 hetesen voltam nála házánál (a terhesség alatt is oda jártam) megvizsgált minden rendben azt mondta érzi hogy szépen begyógyult semmi gond, és még pénzt sem kért csak jó egészséget kívánt. Amúgy is kismamaként 1000ft-t vizsgált szóval nem drágán, mondjuk nála nincs uh. Szerintem orvosa válogatja ki milyen pénzéhes. Tőlem mikuláskor 500ft-ot kért:)de van olyan orvos is akivel szintén egy városban lakunk és 3000-4000-ért vizsgál kismamát, rendesen meg 6000-ért.
2011. febr. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is 6 hetesen voltam nála, fogadott dokink volt, akkor volt uh, aztán később visszamentem, mert nem vált be a fog.gátló, akkor is uh. Kb. 2500 egy vizsgálat. Azt mondta 1 éves rákszűrésre menjek majd. Minden orvos más, mondjuk jó ha megnéz uh-al, de biztos nincs gond!! Én már csak a varráson veszem észre, hogy császároztak.
2011. febr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én még sose voltam magán dokinál. De a rendelésen megvizsgált uh-n, amikor mentem a rákszűrésre. Mondjuk én mondtam, hogy szeretném tudni milyen vagyok belül, mert lassan belevágunk a következő baba projektbe.

Amúgy igen, pénzéhesek, láttam a kórházba hogy viselkedtek. Jöttek mint a a kiskutyák a szobatársaimhoz, és a jópofizáson kívül nem történt semmi. Bezzeg az ügyeletes aki engem műtött, na az nem jött. Tisztelem is ezért!

2011. febr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!