Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékokat érdemes...

Milyen játékokat érdemes venni a babának?

Figyelt kérdés

Forgót játszószőnyeget vettünk. Morzsolgató kendőt szeretik a babák? Pihenőszéken is gondolkodom de nem tudom milyet vegyek. Előre is köszönöm a segítséget.

36 hetes kismama


2009. febr. 15. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A zörgős színes textil kiskönyvek sokáig lekötik a figyelmüket, meg műanyag könyvek, színes rágókák, ezek csak pár száz forintok de a mi gyerekeink ezzel órákig el tudtak szórakozni, Lényeg hogy színes legyen és ha hangot is kiad az szuper.
2009. febr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám most 3,5 hónapos.A születése után kapott forgót,játszószőnyeget,karácsonyra egy fisher price hintát,ami 2 fokozatban dönthető és etető székké is alakítható-most kezdi élvezni.Ezt ajánlani tudom(18ezer körül van).Van egy pár rágókája is,hűthető,fogzástsegítő....ezek is most jók és még nincs morzsolgató kendője,de ha lenne azt is "használná"-most hogy mindent kezd megfogni
2009. febr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A lányom (7 hós) morzsi kendővel alszik el. :) Kicsinek a pihenőszéket imádta, játékívvel, azon csörgőkkel, textil könyvecskével. Nekünk nem hintáztatós, így arról nem tudok nyilatkozni, bár klasszisokkal olcsóbb, főleg, ha használtan veszed. Ráadásul 5 hónapos kora óta nem szereti. Azóta a legjobb játéka az ásványvizes palack (!), a cd tartó doboz kupakokkal megrakva. :) Kemény lapos könyvek kedves mondókákkal (már kívülről fújom), keljfeljancsi, cumilánc, fésű, MAM paprikajancsi, plüssméhecske, kanál... Rájöttem, hogy a hiper-szuper drága színes játékok kevésbé érdeklik, mint a sima egyszerű dolgok. Egy Szilvia papírhengerrel hosszú percekig eljátszik. A játszószőnyeg is nagyon jó ötlet, nekünk egy állvány van, amit arrébb tudok tenni, ha nem kell (nem minden nap igényli). A játszószőnyegbe sokszor belegabalyodott, ezért levettem az íveket, ezért jobb a mobil állvány. Naponta, kétnaponta cserélgetem a játékokat, egyszerre 3-at kap (ha végkép semmi sem jó, akkor azért többet).
2009. febr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!