Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékok kellenek...

Milyen játékok kellenek másfél éves fiunak? Mindenki megvesz mindent? Ez alatt azt értem hogy autok, legok, ugráloszamár, hintalo stb? szoval annyi minden van, nagyon sok féle játékokat árulnak, miket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
ugyebár összes játékot nemtudom megvenni neki,de szivem szerint azt tenném,hogy örüljön
2011. márc. 20. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Örül annak is, ha a játékok egy részét elteszed a szekrénybe, és egy hét múlva veszed újra elő:)

A fiam is másfél éves, és az elrejtett játékokat mindig újként üdvözli, és egész nap azokkal játszik. Ha megunja, előveszek egy új elrejtett adagot:)

Általában 3 részre osztom, és így rejtegetem:)


Amúgy sok játékot kap, és én sem tudom mindig megállni, hogy valamit ne vigyek neki haza, de azért nem akarok túlzásokba esni:)

2011. márc. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja, az lemaradt, hogy a favoritok:

kisautó (a régi bébitaxi), motor, számtalan építőjáték és építőkocka (duplo)

rengeteg kemény mesekönyv, sok sok képpel, labda, golyóvezető és a formabedobók.

Ezeket nem tudja megunni:D

2011. márc. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a szerszámok a legnagyobb kedvencek, de jókat játszik a fa kirakókkal, formabedobóval. Kedvence a papírszatyor és abba pakol mindenfélét. Tornyot épít kockából, de a lego csak kis ideig köti le. szerintem fölösleges a túl sok játék. egy doboz aminek van teteje teljesen leköti.
2011. márc. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a kisfiam imád hintalovazni ,meg az épitökockákat is nagyon szereti.De ez is mint minden más gyerekfüggö.Van egy csomó játékunk valamelyikkel játszott két hétig és utánna elö sem vette de van olyan is amivel már 3-4 hónapja folyamatosan játszik.
2011. márc. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!