Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon el vagyok keseredve,...

Nagyon el vagyok keseredve, mert barmit kostoltatok az 5 honapos kisfiammal, semmit nem fogad el. Hogyan csinaljam?

Figyelt kérdés
Repalevel kezdtem, almalevel, majd almapurevel, banannal, de semmit sem szeret, foleg a pepet nem.
2009. febr. 15. 16:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne erőltesd. Ha szépen fejlődik attól amit kap (tápszer/anyatej), nem vagy elkésve. Hagyj ki pár napot, és próbálkozz újra.
2009. febr. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg a sütőtököt,azt szokták szeretni.De ha nem kér semmit,ne erőltesd,majd fog ő enni,csak később.
2009. febr. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én először levet adtam, hetekig, ha jól emlékszem kecskeméti barackot és elfogadta. De nem vagytok elkésve, főleg a péppel nem.
2009. febr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat. Szoval van ra eselyunk hogy egyszer csak hirtelen megszereti amit adok neki?
2009. febr. 15. 18:41
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze!!! Egyszercsak majd meg fogja enni-nálunk is igy volt,egyik napról a másikra.Valószinű a te babád még nem igényli ezeket kajcsikat,úgyhogy tényleg ne aggódj! Majd ha pár hónap múlva sem eszik meg semmi babakajcsit,akkor már aggódhatsz:)D
2009. febr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
De azért kóstoltasd pár naponta,ha nem kér akkor szünet! Sok sikert:D
2009. febr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a batoritast! Azert aggodom, mert ujabban nagyon sokat eszik, es alig-alig eleg mar neki a tejem. Egyik naprol a masikra a 160-170 gr adagja helyett 200-250 gr kozott eszik, sokszor enne. Ezert szerettem volna elkezdeni a hozzataplalast. Inkabb probaljam meg a tejpepet egyelore?
2009. febr. 15. 21:58
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mondod,kezdd tejpéppel azt szokták szeretni,bár nálunk az is jó pár nap volt,mire megette,de szereti nagyon:D Vagy nagyon jó még a sinlac,azzal tudod süriteni a zöldséget,gyümölcsöt,olyan lesz az állaga mint a tejpépnek és jó kalóriadús,ezt adhatsz többször is egy nap,mással izesited reggel,mint este és ennyi. 4 hós kortól adható,ha doki irja fel akkor 1300 ft körüli az ára.
2009. febr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja a sinlacot magában is adhatod úgy is finom:)
2009. febr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem igazan tudom, mi a kulonbseg a sinlac es tejpep kozott?
2009. febr. 15. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!