Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért süppedt a kutacsa?

Miért süppedt a kutacsa?

Figyelt kérdés
4 hetes kisbabámnak gyakran süppedtnek találom a kutacsát, csak akkor nem , ha fekszik. Ez normális? A szomjúság szóba se jöhet :)
2009. febr. 15. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Szia, pedig folyadékhiány szokott az oka lenni, ha sokat iszik akkor viszont mutasd meg szerintem első körben a védőnőnek, elvileg hetente megy hozzátok, hátha megnyugtat.
2009. febr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ha fekve nincs besüppedve, akkor nincs gond. ha ülve süppedt egy kicsit az normális.
2009. febr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában minden babának kicsit homorúbb a kutacsa, ha álló helyzetben van. Valószínűleg hat a gravitáció:) Ha fekve normális, nem kell vele foglalkozni.
2009. febr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

CSAK FEKVE KELL FOGLALKOZNI A KUTACSÁVAL! Én is állandóan aggódtam, hogy ki fog száradni, mert nagyon be volt neki néha süpedve. A védőnő is állandóan azt mondogatta, hogy ha be van süpedve akkor az a kiszáradás jele és itattni kell. DE AZT EGYIK NAGYOKOS SEM MONDTA, HOGY FEKVE KELL NÉZNI! Inkább hagyták, had idegeskedjem, mire egyszer olvastam egy forumot ahol egy orvos irta ezt.

Szóval nyugi, semmi baja!


Alíz

2009. febr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolónak nagyon köszönöm, hogy írta!!!!! Én is halálra aggódom ugyanis magam, mert ÁLLANDÓAN süppedt egy kicsit a kutacsa ülve, vagy állva. De fekve nem.
2009. febr. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!