Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Chipolino Ines és Erica...

Chipolino Ines és Erica esernyőkocsiról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Ines-t szerettem volna venni, de rózsaszínben nem lehetett kapni, így Ericát vettem, kérdezz, mi érdekel?


Vannak előnyei és hátrányai is, de nagyon szép. :-)

Mindjárt belinkelem egy korábbi írásomat.

2011. febr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Itt én voltam a kérdező, a kommentet nézd meg.


Első vagyok.

2011. febr. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát engem minden érdekel, jó-rossz is. Érdekel, mennyire bírja a strapát, mennyire stabil, gyerkőc elfér-e benne...

Mennyire irányítható, hogy tetszik, stb. :)

Kíváncsian várom az írásodat. :)

2011. febr. 25. 11:27
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem olvastam ezt a kérdést, pedig ugyanaz, mint az enyém... Hopsz. Elolvastam, hát akkor tényleg van hátránya is. Mondjuk a kosarat látni is, hogy kicsi, de én most sem szoktam bele pakolni, pedig a mostaninak nagy a kosara. Csak ha megpakolom, akkor nem tudok vele felszállni a buszra. :)

Igen, a télen én is gondolkodtam. De addigra a gyerkőc bő 2 éves lesz, nem tudom, mennyire lesz még szükségünk bkocsira. Én is inkább a jó időre tervezem vásárolni.

2011. febr. 25. 11:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszik, a gyerek imádja, állandóan abban szeretne ülni, pedig van másik babakocsi is, ezt második, futkosós babakocsinak vettem. Overallban ült benne a kicsim és be tudtam kapcsolni az övet, de egy ducibb babának már lehet, hogy szoros a derék résznél. A bizt. öv hossza állítható, a szélte csak alig. Nyáron meg nem kell overall, bőven elég lesz a kicsinek.

Könnyű tolni, lépcsőn nagyon könnyű felhúzni a kocsit gyerekkel együtt, tényleg klassz kis kocsi. A kereke műanyag, ezért picit zörgős hangja van menet közben. Még csak 2 hetes a babakocsi, sok tapasztalatom még nincs. A kupoláját picinek találom, bár nyáron felülről süt a nap, lehet, hogy elég lesz. Jelenleg ha süt a nap, a gyerek arcát nem tudom levédeni a kupolával. Van rajta közepes tároló zseb és kukucskáló ablak is, szerintem nagyon aranyos kocsi. Ha tetszik, menj el valahová és nézd meg közelebbről is, akkor biztos nem fogsz csalódni. Neten rendelt babakocsival már jártam úgy, hogy élőben nem volt az igazi.

2011. febr. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy az első gyerekemet néha még 2,5-3 évesen is betettem sport babakocsiba, ha valahová sietni kellett és nem értünk rá totyogni. Kb ovis korig még vígan használni fogjuk ezt is. Pl.: ha bemegyek egy boltba, a gyerek nem pakolja le a polcokat, nem futkos el mellőlem, szóval ki fogjuk használni. :-)

Ha bármi kérdésed van írj nyugodtan, később még visszanézek.

2011. febr. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat. :)

Elmegyek személyesen megnézni, biztos ami biztos.

Az első babakocsit az interneten néztem ki, végül mégis elmentünk megnézni, még szerencse, mert nagyon kicsi volt, bele se fért volna a babám, meg alacsony volt, mint egy kis gyerek babakocsi. :) Úgyhogy vásárlás előtt inkább megvizsgálom közelről. :D

Meg tudnád mondani, hogy az ülés milyen széles? Bár jövőhéten megnézem, szóval nem fontos. :)))

Nem jut eszembe más kérdés, köszönöm amiket írtál!! :)

2011. febr. 26. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!