Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Graco Quattro Tour de Lux,...

Graco Quattro Tour de Lux, Espiro Vector, Chipolino Gemma VIP vagy Bertoni Plasma babakocsi?

Figyelt kérdés
Érvek, ellenérvek, tapasztalatok?
2011. febr. 25. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Chipolino volt, eladtam. Nem vált be, nem szerettük mert olyan kis "gagyi" volt. Márhogy így érzetre. Mi quinnyit vettünk helyette, de ha első babakocsinak kellett volna akkor espiro de lehet abból nem a vector hanem az atlantica. Remélem azért ez valamelyest segítség :)
2011. febr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bocsánat nem atlantica hanem atlantic :) rosszul emlékeztem a nevére :) [link]
2011. febr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem Graco Quattro Tour de Lux babakocsim van, már a 2. gyerek használja. Én nagyon szeretem, könnyen lehet vele közlekedni, jól téliesíthető, a kupolája jól véd a szél ellen. Le lehet venni az összes huzatát a tisztításhoz. Talán annyi a hátránya, hogy nehéz és a mózes része elég kicsi. Nekünk bevált.
2011. febr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Graco Quattro Tour de Lux babakocsink van. Egyetlen hátránya,hogy a mózes része szerintem pici,kisfiam 3 hónaposan már alig fért el benne. Ezt leszámítva nagyon szuper kis kocsi. Még most is használjuk,most 20 hónapos a fiam,de szerintem még a tesót is simán ki fogja szolgálni.
2011. febr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz, nekünk is Graco Quattro Tour van :)

A 2. babával nyúzzuk mi is, én imádom, nagyon jól választottunk anno, mert bőségesen kiszolgálta az árát!

Nagyon jó tágas, stabil, de emellett nagyon könnyű tolni akár fél kézzel is, jól bírja a nehéz terepet, a hepehupás földutat és az erdőt-mezőt is.

Kényelmes a babáknak is, még 1,5 évesen is nagyokat aludt benne a nagyfiam.

Szerintem nagyon szép is, a huzata is tök könnyen tisztítható, a miénket szivaccsal is simán le lehet mosni.

Jó nagy alul a kosara, egy kisebb bevásárlást simán elbír. És ami a legjobb, hogy úgy is össze lehet csukni, ha van benne valami, nálunk egy pléd, pelus, popsitörlő mindig benne van.

A mózest tényleg csak kb. 3-4 hónapig lehet használni, de utána 1-2 hónappal meg már úgyis fel lehet ültetni a picit, van egy félfekvő-ülő pozíciója is a háttámlának.


Hátránya, hogy valóban bazi nehéz, kb. 15 kg, tehát ha sűrűn kell emelgetned, akkor nem ajánlom.

Ja és összecsukva is óriási helyet foglal, nekem szinte cipőkanállal fér csak bele a Honda Civicem csomagtartójába :)


Úgyhogy nekem nagyon jó a véleményem róla, bár az egyik első kereket sajnos már cserélni kellett, de az az én hülyeségem volt szerintem, mert 1 kézzel rángattam ki a csomagtartóból és beakadt a kerék, aztán ki is tört :( 5000 Ft-ért csinálták meg. De ez volt az összes szervizelése, pedig jó pár km-t futott már. A nagyfiammal majdnem 2 évig használtuk nap, mint nap, a kicsi pedig most 15 hónapos, tehát kb. 3 évet már lehúzott, van benne már vagy 1000 km :)))))

2011. febr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!