Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az infacol hasfájásra görcsökr...

Irén24 kérdése:

Az infacol hasfájásra görcsökre is jo? Egy nap hányszor adhatok 6 hetes kislányomnak? Kinek mi a tapasztalata róla?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia.nekünk nem jött be.mi mindent ki probáltunk és csak a sab simplex csepp vált be.
2011. febr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bogyo110 ***** válasza:
100%
mi 3 hetesek vagyunk és 7 szer eszünk egy nap én minden étkezés előtt adok neki egy pipettával nekünk bevált nagyon
2011. febr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi az infacollal kezdtünk, ideig-óráig jó volt, aztán úgy vettem észre, hiába adom, nem használ, aztán jött az espumisan, na az sem ért semmit, végül ajánlották a Gripe Water-t, az 1 hónapos kortól adható és csak az jött be. De minden baba más és más...
2011. febr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mendy1025 ***** válasza:
Nekünk is bevált az infacol,de nekünk a védőnéni mondta,hogy kell kb egy hét,mire elkezd hatni.Sokan azért hagyják abba,mert nem várják ki.
2011. febr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 10 hetes, kb 2 hetes kora óta minden étkezés előtt adtam neki, de egy hete úgy veszem észre hogy már inkább árt, mint használ.

De szerintem ez is babafüggő, egy próbát megér.

2011. febr. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!