Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jók a fülhőmérők a babáknak?

Jók a fülhőmérők a babáknak?

Figyelt kérdés
Megbízhatók?mert akkor nem kínoznám végbélben mérve..Köszi a válaszokat
2009. febr. 15. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekünk van, de elsőre nem mér jól, 2-3x meg kell mérnem, mire valós értéket mutat. Én sokkal jobban bízom a hagyományos hőmérőben.
2009. febr. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

jó a fülhőmérő is, csak egy pittyentés, és megmérted a lázát a babunak

viszont én ma vettem a Brendonban cumis lázmérőt, ezzel tuti nem nyűg a babának a lázmérőzés és sokkal olcsóbb volt, mint a fülhőmérő (2490 ft)

[link]

2009. febr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van cumis lázmérőnk,de utálja alapból a cumit.Ordít ha a szájába dugom,így nem kísérletezem vele.sajnos nem tudtam a cumira szoktatni,pedig sokat segítene..
2009. febr. 15. 22:19
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom nektek őszintén, hogy én alapból nem bízom a digitális lázmérőkben. Nekünk van vagy 3 és egyszer kíváncsiságból megmértem egyszerre 2vel és 1,5 fok eltérés volt.

Nekem van a hagyományos higanyos (kapni már sajnos nem lehet), abban feltétel nélkül megbízom.

2009. febr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a gyerekorvos azt mondta, hogy neki soha ne mondjunk olyan értéket, amit fülhőmérővel mértünk, mert annyira nehéz vele pontosan, szabályosan mérni, hogy gyakorlatilag csak arra jó, hogy megállapítsd, van-e láza a gyereknek, arra nem, hogy az értéket is megtudd. Így aztán mi nem használjuk. Ellenben én sem kínzom popsiban méréssel, nagyon szépen meg tudom mérni a hónaljában. Az ölembe ültetem, magamhoz fogom és a felém eső hónaljába teszem a lázmérőt, majd magamhoz szorítom lázmérőstől. Eddig működik, akkor kell segítség, ha nagyon nyüzsög, hogy lekösse valaki a figyelmét.
2009. febr. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!