Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adjak neki főzit másodsz...

Mikor adjak neki főzit másodszorra? 4-5ször eszi egy nap.

Figyelt kérdés
Reggel 7-8 tápszer, 11-12 ebéd egy üveg bébiétel,15-16 uzsi gyümölcs püré, 18 körül (néha itt nem mindig kéri) max 60 tápszer. És este 8 körül megint tápszer. Most akkor hova tegyem az esti főzit? Mert ugye 2szer kellene neki tápszer legalább, 1 éves koráig. Kissé tanácstalan vagyok. 6 hónapos
2009. febr. 15. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

Hat ezek szerint neked atalussza az ejszakat a kicsid.

Nalunk ez ugy alakult ki,h meg ejszaka is kell 3-om orankent es megeszik 160-180 ml tapszert,aztan reggel 8-9 kozott megint tapszer,vagy ha nagyon nem akarja akkor mar tejpepet adok neki 150-160 ml,aztan 11-12 korul fozelek,15-16 ora gyumi,18-19 ora tejpep,es aztan 10-11 korul mar tapszer.

Figyu szerintem probalj ki olyan tejpepet aminek 30-40%-a tapszer,tehat akkor avval is jut neki tapszer a szervezetebe,es mondjuk azt a 18 ora koruli idoben probald meg.En sem adok neki 2x fozit,mert nekem is megeszik egy uveggel egyszerre,es ugy gondoltam,h ennyi talan eleg egy nap,aztan majd amikor a tapszert mar el lehet hagyni akkor abbol lesz sokkal tobb.

2009. febr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor kell 2x főzi ha nem eszi meg egyszerre a 3dl ha megeszi nem kell a nem akkor a maradékot délután valami helyett v valamiből kevesebbet
2009. febr. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm szépen!
2009. febr. 16. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!