Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak/adtok 7,5 hónaposomn...

Mit adjak/adtok 7,5 hónaposomnak uzsonnára?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mi az a tejpép, meg rizspép. Ilyeneket "kellene"? Joghurtot még nem kóstoltattam vele, lehet már neki ilyen korban adni?
2011. okt. 30. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát az attól függ, hogyan van nálatok a hozzátáplálás, szopik-e még.

Ha uzsonnát szeretnéd kiváltani, akkor adhatsz neki tejpépet is, persze, de vigyázz, ezek laktatóak, ezért ajánlják vacsorára. Olyan, mint a tápszer, csak sűrűbb, édesebb, mint a tejbegríz, szerintem nagyon finom. :)

Adhatsz tulajdonképpen bármit, a maradék főzeléket, babajoghurtokat, ha van foga, akkor babakekszet, gyümölcsöt is Szóval bármit.

2011. okt. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen nagy százalékban még mindig anyatejes. Tápszert soha nem látott. Akkor nem kell neki a tejpép?
2011. okt. 30. 10:37
 3/4 melcsiboszi ***** válasza:
Ha szopizik, akkor inkább ne adj neki tejpépet, max. a Milupának van a 7 gabonás pelyhe, azt gyümölcsbe, vagy tényleg sima gyümölcsöt, vagy maradék főzeléket.
2011. okt. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 melcsiboszi ***** válasza:
Joghurtot asszem meg lehet vele kóstoltatni, de egész uzsonnányi adagot még ne adj neki.
2011. okt. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!