Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan alszik el a 2 hónapos...

Hogyan alszik el a 2 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
Egyedül? Ringatva? Dajkálva? Ölbe, kézbe? Cicin? Cumival? Hason? Háton? Kiságyba? Nagy ágyon? Hisztizve? stb. :-)))
2009. febr. 16. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Az én fiam két és fél hónapos. Ő hason szeret aludni. Leteszem, odaadom a cumiját, pár percig paskolgatom a popsiját,majd otthagyom a kiságyában. Ő még kb 5-10 percig helyzkedik, mocorog, aztán elalszik. Rögtön az elejétől úgy szoktattam, hogy elaludjon a kiságyában, és most már ott szeret a legjobban aludni.
2009. febr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Általában ölben, de - attól függően, mennyire fáradt - pár perc múlva, ha beteszem a kiságyba, felébred, rám néz, megvárom, míg fészkelődik egy kicsit, majd magára hagyom, s mikor egy-két perc után ránézek, már alszik is. Ma 8 hetes.

(Persze nálunk is előfordult, hogy csak rajtam fekve volt hajlandó aludni, s hiába vártam akár egy órát is a kiságyba tétellel, képes volt felébredni, s visítani. Ez főként akkor fordul elő, ha front van, ha odakinn nagyon fúj a szél vagy épp havazni kezdett.)

2009. febr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is ma 8 hetes, szinte csak hason alszik jól, kivéve a babakocsiban. Ott van most is, már órák óta alszik, ebből kb. egy órát a teraszon töltött. Bent néha kell paskolni a fenekét vagy a hátát picit, azt nagyon szereti. Amúgy többnyire evés után leteszem, és hagyom egyedül elaludni. Néha hiszti van, de szinte altatja magát:D Pár perc, és már alszik is. Kiságyban még nem aludt... Velünk alszik, és nappal is a franciaágyon alszik.
2009. febr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!