Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós kizárólag anyatejes...

5 hós kizárólag anyatejes kisbabámnak hasmenése van, menjünk orvoshoz? Mitöl lehet? Várjunk 1-2 napot?

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A folyadékpótlás a legfontosabb,de én a helyedben elmennék vele orvoshoz,ha hasmenése van,mert még könnyen kiszáradnak a pici babák + lehet vmilyen vírus is,ami mostanában terjeng a levegőben. Nehogy éjjel kelljen mennetek az ügyeletre.
2009. febr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem jön a foga?
2009. febr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A fogától is lehet??? Nem tudom, jön e, már 1-2 hónapja állandóan nyáladzik és az egész kézfeje a szájában.

hasmenése volt már pár hetesen, akkor a doki megvizsgálta, nincs-e szervi probléma, hála Istennek minden oké. Azt mondta, ez normális, ha 3-4 napon belül nem múlik el, menjünk vissza. (???) Folyadékpótlásról nem volt szó, most sem kap! Kellene?

2009. febr. 16. 16:14
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ha tartós a hasmenés, akkor kell a folyadékpótlás! vizet, vagy teát próbálj neki adni. vagy ha már hozzátáplálsz, akár bébiitalokat is adhatsz! a fogzástól is lehet hasmenés abban az időszakban, mikor már nagyon bújni készül. nézd meg alul középen a foginyét. ha nagyon meg van fehéredve, akkor lehet attól. Ilyenkor szokott a fenekükön is előjönni kiütés szerű pirosodás. Ha ilyet tapasztalsz, az is a fogzás jele lehet!

De ha jobban megnyugszol, vagy nem múlik nála el, akkor inkább vidd orvoshoz, jobb ha ránéz!

2009. febr. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hálás köszönetem nektek!

Megnéztem, tényleg fehéres féle az íny felül. Hogy biztos a fogától-e, az majd akkor derül ki, ha kibújik.

2009. febr. 16. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!