Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet herpesze a 15 hóslányomnak?

Lehet herpesze a 15 hóslányomnak?

Figyelt kérdés
Múlt héten elég magas láza volt (6 napig) és még mindig hőemelkedése van!Piros volt a torka, és kijött 2 szemfoga is!ilyen kis ferérbőr kiszáradások vannak a száján 3 helyen, és ha fürdik akkor felduzzadnak!Reggelre meg mintha sebes lenne, meg a kis párnája is véres volt, meg a szája is körbe!Mi lehet ez?Herpesz, vagy esetleg a foga vérzett?
2011. febr. 28. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál a kicsivel? Mit mondott, a múlt heti láz mitől volt?
2011. febr. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Persze voltunk!

Azt mondta vírus (enyhén piros a torka) de adott antibiotikumot (amit még ma adok)!

Ma hívom kell e visszavinnem!Nem köhög, nincs más tünet!Pisi rendben, nem piszkálja fülét!Láthatóna nem is beteg!De a múlt héten is csak az első nap volt bújós, amúgy semmi nem látszott rajta!A fogát látom hogy fájlalja, és nem eszik semmit, csak cicizik!

2011. febr. 28. 08:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Bírom egyébként az orvosokat.. Nem is értem, hogyan állapítja meg mindig, hogy baci vagy vírus?? Én van amikor ki sem váltom az antibiotikumot. Ha kell, ha nem a mi dokink felírja.. Arról nem is beszélve, hogy mindig ugyanazt írja fel..

Most amikor meg kellett volna, hogy írjon gyógyszert nem írt.. Azt mondta nekünk is, hogy vírus. Aztán elvittem gégészetre, mert csak nem javult, fájt a torka és fújta az orrát. Ott a doki sem tudta megállapítani ránézésre, hogy baci vagy sem, így leoltotta a torokváladékot, amiből kiderült, hogy baktérium a felelős. Az én kicsim is olyan, ha beteg, hogy nem mondja meg róla senki sem, hogy beteg. Ez nem jelent semmit. Nem szeretek gyógyszert adni a gyerekeknek sem, ha nem muszáj.

Remélem minden rendben lesz a picivel!

2011. febr. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt a herpesz féleséget okozhatja a vírus vagy baktérium is. Nem feltétlenül herpesz. Majd írd ám meg mit mondott az orvos, ha beszéltetek. És mielőbbi jobbulást a picikédnek!
2011. febr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Ha még olvassa valaki! :)


Hát vissza kellett mennünk, :( ÉS még egy adag antibiotikumot beszednünk, mert NEM köhög! :( ÉS a törka szép, csak nagyon hörög!Egyáltalán nem folyt az orra sem, és nem is köhög, viszont tiszta lerakódás minden! :(

Így folytatjuk a köptetőt és az augmentint :(


A száján heroeszféle valami volt, de nem olyan mnt a felnőtteknek! De a vírus okozott neki valami fertőzést a száján!Mire mentünk már nem volt olyan :) én forever-ös activátorral kentem neki!


Enni még mindig nem eszik 860 grammot fogyott már!:( Persze a bordái még így sem látszanak, mert 11,5 kilóról indult!Legalább van miből fogynia!Eléggé aggódom!:) Viszont láza sincs vasárnap óta, még hétfő este volt hőemelkedése!

A fogai jönnek sorba :( 2 szemfog már elég nagy, de hatalmas dudor van a másik kettő heylén, vagy már át is tört, mert tegnap hagyta utoljárra megnézni!


Mindenkinek jó egészséget kívánok!!!!

2011. márc. 3. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!