Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha tejet (kakaót) eszik a...

Ha tejet (kakaót) eszik a baba (15 hós) reggelire, azzal mennyi ideig bírja?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

én úgy tudom, nem jó ötlet kakaót adni nekik reggelire, mert a cukros lötyi annyira eltelíti, hogy nem akar majd rendesen tízórait meg ebédet enni.

Lehet benne valami, a lányom legalábbis ha a mamánál kakaót iszik reggel akkor utána egészen kora délutánig semmit se fogad el (míg ha nem kakaózik be, akkor normálisan eszik). A fiam viszont olyan beles, hogy akármennyi kakaót is iszik meg reggel, egy óra múlva kéri a második reggelijét és zavartalanul eszik egész nap a szokott rendje szerint.

2011. febr. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam legfeljebb másfél órát bír a kakaóval. Utána ha még véletlenül nincs kész a reggelije, akkor követelni:)
2011. febr. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát az én lányom fél 6-kor iszik 2,5 dl kakaót. Babatejből készül.


9-kor követeli a tízórait, 12 órakor ebédel. Jól eszik, semmi baja nincs.


Az első nem tudom milyen kakaót ad és mekkora mennyiséget. :) Épp csak színezem, hogy színe és kicsi íze legyen.


Megjegyzem kicsi koromtól én is 3 dl kakaóval kezdem a napot és amikor várandós voltam ha egy nap is kimaradt akkor a babám nagyon megrugdosott :) Ha megittam elégedett nyújtózkodás (akkor feszült a hasam). Megszokta, kéri, szereti.

2011. febr. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!