Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit egyen reggelire egy 11...

Mit egyen reggelire egy 11 hónapos baba?

Figyelt kérdés
Anyatejes a babám és még naponta 3x, 4x szopizik,de szeretnék már szilárdabb ételt is adni neki,kiváltani a szopikat,mert lassan szeretném abbahagyni a szoptatást.Tulajdonképpen kap is,csak arra lennék kíváncsi ti mit adtok reggelire egy ekkora babónak? A többi étkezés egyértelmű,csak a reggelinél vagyok egy kicsit bizonytalan.Viszont,ha a reggeli tejcsi, akkor mit adtok tízóraira?
2009. febr. 17. 12:37
 1/2 anonim ***** válasza:
65%
Én most próbálkozom kiflikarikákkal, kenyérkatonákkal. Megkenem margarinnal, teszek rá pici pulykasonkát, kenőmájast. Vagy pogácsát adok neki. Persze ez nem elég, hiszen ezekből csak pár falatkát tud még megenni, és az semmi. Úgyhogy ezzel kezdem (amit írtam), utána pedig adom a szokások gabonapépet (Milupa pépeket), valamilyen összeturmixolt gyümölccsel, vagy egy kis túróval ízesítve. Most pl. a túróval ízesített vaníliás gabonapép nagyon ízlik neki. Úgyhogy fokozatosan akarom átszokatni a szilárd reggelire és fokozatosan csökkentem majd a pépet.
2009. febr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám úgy kap 11 hónapos kora óta reggelit, hogy amikor felkel egy-másfél deci feles tej és kb 1 óra múlva vagy egy szelet kenyér felvágottal, kenőmájassal, sajttal, vagy egy-két szelet vajas kalács és ehhez kap még szintén egy-másfél deci feles tejet vagy kakaót.
2009. febr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!