Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok egy eves abamnak...

Adhatok egy eves abamnak propoliszos mezet vagy propolisz tinkturat?

Figyelt kérdés
Nagyon sok jot olvastam a propoliszrol, es immunerositokent kiprobalnam a kislanyomnal, most jonnek a fogai, es minden bacit, virust elkap, hetek ota kohog.Ti mikor adtatok eloszor mezet a babatoknak?
2011. febr. 28. 10:31
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi, egy eves babamnak
2011. febr. 28. 12:04
 2/6 anonim ***** válasza:

Én mézet nem mertem adni 2 éves kora előtt egyik gyereknek sem.

A propoliszt eddig csak a férjem használta nálunk, neki bevált.

2011. febr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3 éves és még nem mertem mézet adni,propoliszt sem.
2011. márc. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is egy éves, de én sem adok még mézet neki, mert erősen allergizálónak számít. Legtöbb helyen 2 éves kor után ajánlják, de olvastam olyat is, hogy ahol felmerülhet az ételallergiákra való hajlam, ott jobb, ha 4 éves kor előtt nem próbálkoznak ilyesmivel.
2011. márc. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a fiam 2 eves es az apukaja allergias ezert nagyon vigyaztam hogy semmi allergent ne kapjon...DE...az "okos" nagymama propoliszos C vitaminnal etette a gyereket 1 hetig mire iszonyu kiutesek jelentkeztek az arcan...jartam vele orvoshoz es mindneki azt kerdezte hogy kapott-e valami szokatlant en meg persze mondtam hogy dehogy...aztan a nagymam elmondta hogy mivel probalta meg ovni a kis immunrendszeret es a propolisztol jelentem meg a kiutesek...azota eltelt 2 honap es ha nem kenem az arcat az orvos alltal felirt kenoccsel akkor masnapra rettenetes lesz a kis arca...ennyit a propoliszrol es a jotakaro nagyszulokrol
2011. márc. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1 éves kor alatt kisbabáknak nem szabad mézet adni, mert mint botulizmus csírákat tartalmazhat. Próbáld ki a hársfa és bodzavirág teát ezek nagyon jók köhögésre!!
2011. márc. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!