Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Siesta cipőket hol lehet...

Siesta cipőket hol lehet olcsón venni, Budapesten merre van ilyen cipő üzlet? Internetes webáruház is érdekelne!

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
én Auchanban szoktam 6 ezerért.
2011. febr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt tudom,hogy hol van Siesta.De,hogy olcsón azt nem tudom!Mert mindegyik elég drága.


XI.kerBartók Béla út....(Gellért tér felé)

2011. febr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló: Auchanban? Szinte havonta járok, még sosem láttam Siesta cipőket, vagy csak elsuhantam mellettük. Eredeti Siesta, vagy esetleg csak utánzat féle?
2011. febr. 28. 21:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Mostanában a miskolci Auchanban volt Siesta akció.

Én nem jutottam el, de mondták.

Lehet, hogy Pesten nem volt akció. Neten is mások az újságok.

2011. febr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy most van babahét az Auchan-ban, és a férjem vett is egy csomó mindent nagyon jó áron. Szerintem nézd meg ott, mert az újságban láttam a Siesta cipőket. Ha jól emlékszem 6500ft. Nem hinném, hogy nem eredeti, inkább az lehet, hogy nagyon nagy mennyiséget vettek, ezért tudják ilyen olcsón adni.
2011. márc. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

eredetinek tűnik, tök ugyanolyan, amit siesta boltban vettem, mert nem volt már a nagyobb fiam mérete.


Illetve van egy, amire nem siesta van írva, de azt is a siesta gyártja. Megnéztem a siesta honlapján és ugyanaz a kinézet, ugyanaz a márkajelzés, csak kb félár.

Ennél többet nem tudok, de nem hiszem ekkora áruház árulhatna ilyen mennyiségben és reklámozva hamisítványokat (siesta papírral, siesta logóval) De nincs kizárva.

Egyébként rendes áron sem drága (10 alatt van), de rendszeres az akció és akkor 6 ezer körül van. És van több méret, több fajta

2011. márc. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


ugyanilyeneket vettünk tavaly. De szinte a teljes termékválaszték megtalálható.

2011. márc. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!