Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet kapni homlokra...

Hol lehet kapni homlokra tapasztható műanyag lázmérőt babámnak?

Figyelt kérdés

A szülés után a kórházi ajándékcsomagban volt 2 db aegon-os amit 24 órán át lehet a homlokán tartani, ez egy öntapadós műanyag és most az első oltás után jól jött, mert nem kellett lázmérés miatt még kínozni.

Szeretnék még ilyet venni, mert ha nem mutat 38-at, akkor nem kel a rendessel mérni sem.

Ha valaki vett már ilyet kérem mondja meg hol, esetleg az árát is.

Köszönöm!


2009. febr. 17. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Szió!

Én úgy tudom, hogy a patikákban lehet rendelni (én nem, de az egyik ismerősöm egy nálunk, kis városban is kapott). Menj be valahová és kérdezd meg, biztosan tudnak segíteni.

Zita

2009. febr. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ma megyek egy gyógyszertárba, remélem abban épp lesz ilyen.

2009. febr. 17. 08:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk itt egyik gyógyszertár sem tart, csak HA pépeket, de a DM és Rossmann tele van velük. Mellesleg sokkal olcsóbb, mint a Nestlé, Humana vagy Hipp.

Zita

2009. febr. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezer bocsi, de rosszat másoltam be neked!!!

Zita

2009. febr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!