Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egymásba kapcsolható műanyag...

Egymásba kapcsolható műanyag karikát, láncot hol tudok venni babának?

Figyelt kérdés
Ma a fejlesztőben a gyógypedagógus ajánlotta mert nagyon szépen megmozgatja az újakat. de hogyan keressek rá? hol kapok ilyet? amik színesek és akár egymásba kapcsolhatóak így egy nagy lánc lesz belőle?
2011. okt. 6. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2011. okt. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi. igen olyan érdekelne ami a doboz aljában van csak sokkal több. azt hittem külön talán lehet kapni. :( 14 hónaposnak kellene.
2011. okt. 6. 13:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a régió játékboltban vettük.
2011. okt. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és nem tudod mi a neve? mert megnézném a honlapjukat.
2011. okt. 6. 14:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a pontos nevére már nem emlékszem :S

Most néztem végig az összes bébijátékot a honlapjukon, de nem találtam.. pedig ott vettük. Lehet olyan jelentéktelennek gondolják :) az egyik polc oldalán lógott, alig találtuk meg anno.

2011. okt. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi . :(

akkor lehet veszek neki olyan zuhanyzófüggöny karikát ha lehet külön kapni. ma mondta a gyógypedes hogy mivel a babám ritkán használja a kis újait, az nagyon jó lenne neki, mert megmozgatja az újakat.

2011. okt. 6. 14:23
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Idegesít, hogy nem találtam..

Emlékszem ezt is néztük, de nekem furcsa volt, hogy olyan összevissza alakú, és nem igazi lánc:

[link]

2011. okt. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi kedvességedet :)

csak sajnos ez túl kevés a lánca :(

2011. okt. 6. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!