Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy a 15...

Mit csináljak, hogy a 15 hónaposom a konyhában ne dobáljon mindent el?

Figyelt kérdés
Hobbiból eldobja az itatóját,kanalat,villát,ennivalót.Próbáltuk,hogy rászólunk,csúnyán nézünk,nem figyelünk rá,de semmi nem használt.
2011. márc. 1. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
El kell rakni hogy ne férjen hozzá ha a rászólás nem segít.
2011. márc. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az oké,de evés közben nem rakhatom el a kanalat.
2011. márc. 1. 12:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyedül eszik már?
2011. márc. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

akkor vége az evésnek.


nekem ez olyan mint amikor az ételt dobálja

felállítom annyi percre ahány éves aztán megkérdezem hogy szabad ilyet csinálni?

ha rájön hogy nem akkor visszaülhet ha nem tanul belőle majd eszik legközelebb.

2011. márc. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
értesd meg vele erélyesen hogy nem most nem játszunk eszünk!
2011. márc. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én egyébként adok a kezébe kanalat, de ezt csak nemrég kezdtem el. 15 hónaposan még nem érdekelte az evés, és csak játszott vele. Ugyanígy, ahogy leírod: dobálta szanaszét.

Úgyhogy én etettem.

Aztán pár héttel ezelőtt egyik nap nem akart enni krumplifőzit, pedig imádja. Már azt hittem a fejére borítom, olyan pipa lettem. De leraktam elé a tányért, a kanalat, és mondtam neki: azt csinálsz kisfiam, amit akarsz. Rám nézett, vigyorgott, mint aki azt kérdezi: tényleg szabad? És nekiállt egyedül enni, gyönyörűen, kanállal. Időnként segítettem neki rátenni a főzit a kanalára, de ennyi.

Azóta nem mindig van kedve egyedül, de elfogadja a segítségemet, és nem játszik a kajával. Nem dobál, nem csapkod, csak kanalazni próbálgat.

2011. márc. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!