Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Naponta mennyi időt és milyen...

Naponta mennyi időt és milyen mesét néz másfél éves gyermeketek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Postás Pat és Teletubbies a kedvencek. Hogy mennyit nézi? Hááát, nem sokat. Kajálás alatt még csak-csak leköti, de egyébként max. pár percig áll a tv előtt, aztán megy játszani. Ha valami "érdekes" történik benne, akkor odapislant pár percre.

Délelőtt és délután is be szoktam tenni 1-1 részt, inkább csak azért, hogy ne legyen nagy a csend.

De szereti a rádiót is, táncolunk rá, na meg este a HÍJADÓ - na azt nézni kell (illetve mi nézzük, ő nem, csak ha meghallja a zenéjét, már kiabálja, mint a szócső, hogy HÍJADÓ, HÍJADÓ!)

Vasárnap vendégségben voltunk délután, és úgy tudatta velünk, hogy haza kell menni fürdeni, és aludni, hogy HÍJADÓ. :)))

2011. márc. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jó az első válaszolónak...

Az enyém nagyon sokat van előtte,pedig már a szobájából is kivittük a sajátját(hamarabb megvettük),de ha nem kapcsolom ki időben,képes lenne órákig ott ülni.Amikor kikapcsolom meg sír,hisztizik.

2011. márc. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha otthon vagyunk, akkor általában be van kapcsolva a jimjam, de nem nagyon köti le csak néha néz oda. A kocsiban viszont nem hajlandó mese nélkül utazni, ahogy beszállunk egyből "mese mese", ott a Gyerekdalok és mondókákat szokta nézni.
2011. márc. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

15:58 vagyok


Az lemaradt,hogy miket néz :)

Leginkább az MTV (Music TV),Viva,Minimax,Nickelodeon,Disney Channel megy nálunk,de igazából mindegy neki,csak nézhesse a tévét :S

2011. márc. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk egész nap megy a tv, de csak a reklámokat nézi a fiam. A többi nem érdekli.
2011. márc. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgy indultam a gyereknevelésnek, hogy az én gyerekem ugyan nem fog tv-t nézni! Aztán rákényszerültem...egyszerűen nem maradt el még 5 percet sem magában. A tv leköti egy kis időre, ez kb. 15 perc. Ő 18 hónapos, a ducktv-t nézi, napi olyan 2x10-15 percet. Ennyi még belefér. ;)
2011. márc. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam fel orat nezi amig en elokeszitem neki es magamnak az ebedet. Ez mar olyan rituale nallunk. Bekapcsolom a tv-t es mar tudja, hogy megyek a konyhaba tenni-venni o meg lekucorodik a foldre es nezi. :) En dvd-t szoktam neki betenni (kukori es kotkoda, kockas fulu nyul, kisvakond...) Szoval ilyen feloras kis meset. Szerintem ennyi meg belefer, en nem aggodom.
2011. márc. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%
Nálunk sosem megy a tv ha ott a gyerkőc, mesét olvasunk neki, nem is tudja mi az. nekem sem volt sosem tv a szobámban, olvastam nagyobb koromban.
2011. márc. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semennyit, egyáltalán nem köti le (pedig néha azért jó lenne, ha nyugton maradna pár percre...)
2011. márc. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!