Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Masnak is nehezen ment a...

Masnak is nehezen ment a hozzataplalas?

Figyelt kérdés
Mar 3 hete probalkozunk,de semmi nem izlik neki. ma kapott ceklat, mintha az izlett volna neki, meg nem mertem csak kicsit adni neki. sargarepat, sutotokot , burgonyat probaltunk eddig, de nem szerette, sajnos gyumolcsot nem adhatok neki ,mert savja van a kicsinek.
2011. márc. 1. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:

ó, szegény...pedig az almát, őszibarackot biztos szeretné...

Ezt doki mondta? Hogy ne adj gyümit?

Nekünk is nehezen indul a dolog, de én teszek neki bele Milupa vaniliás rízspépet(ha felíratod olcsóbb!!!), és az édeskés, így elég jól megeszi a dolgokat...de mi már 3 hónapja kezdtük, szóval légy türelmes!

kitartás!

2011. márc. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Ezt én kérdeztem ma. Úgyhogy igen, máshol is vannak gondok. :) Majd túlleszünk ezen is! :)

2011. márc. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát,az enyém csak az üvegeset szereti. Sokáig próbálkoztam,nem evett,de az üvegeset elsőre befalta.

A védőnőm szerint van ilyen,semmi gond.

2011. márc. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, mi 3 hónapig küzdöttünk, most 9,5 hós, most már úgy ahogy eszik, de ma például megint nem kellett neki semmi csak cici és kiflicsücsök.

Tegnap meg két adag spenótot evett.

Kitartást!

2011. márc. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ha elfogadsz egy "alteros" anyukától tanácsot, akkor azt javaslom, hogy ne kezeld etetésként a hozzátáplálást. Legyen inkább egy játék, ismerkedés az ízekkel. Egy éves korig semmit sem kell egyen anyatejen (tápszeren) kívül, viszont egy életre megalapozod az ételekhez való viszonyát. Lazíts, adj neki teret és lehetőséget a próbálkozásra, és fogadd el, ha most még nem kéri. Majd megeszi később. ;) Ez nem verseny, bár tudom, sokan annak kezelik. Ha tudtok egyetek együtt. Hadd lássa mit esztek. Tegyél olyat a tányérodra, amit ő is rágcsálhat, pl. párolt brokkoi, héjában sült krumpli, főtt répa stb. Nálunk, és az ismerőseimnél is nagyon bevált a BLW, amiről itt olvashatsz: [link]
2011. márc. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!