Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is kevesebb lett a...

Másnak is kevesebb lett a februári havi GYED, mint a január havi? Miért?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Mert napra számolják. A február csak 28 napos.
2011. márc. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam, de megnéztem az előző havi papírjaimat és hiába változó volt rajta a munkanapok száma, az összeg mindig u.annyi volt.
2011. márc. 2. 11:11
 3/11 anonim ***** válasza:

Az lehetetlen.Nekem mindig attól függ, hogy 30-31, vagy 28 napos a hónap.Már több mint egy éve kapom a Gyedet, és eddig mindig így volt, a napok számából erőre fogom tudni, hogy mennyit utalnak.

Tehát mindenkinek kevesebbet kellene kapnia.

2011. márc. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy igazad van, hogy azért kaptam kevesebbet, de végignéztem a tavalyi papírjaimat és végig u.annyi bruttó volt feltüntetve, a nettóm pedig csak dec.ben volt több, amikor 23 munkanapot írtak.

Viszont ahol 21 vagy 22 nap volt feltüntetve munkanapnak, nem tért el az utalt összeg, hiába volt 1 nap különbség.

2011. márc. 2. 11:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 15 hónapja kapod GYED-et, és minden hónapban forintra ugyanannyit kapok!
2011. márc. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A múlt havi ( február eleji ) nekem kerek 10 000-el volt kevesebb. És fogalmam sincs miért. A GYed-et nem előre utalják vagy igen? Mert a múlt havi az a január kell, hogy legyen nem?
2011. márc. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam,hogy nem előre fizetnek ki,hanem mindig utólag!Így a márciusi Gyednek kell kevesebbnek lennie(Ha kevesebb lesz egyáltalán).Nem kaptam kevesebbet februárban,mint máskor!
2011. márc. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
11:38 neked valószínűlrg azért egyforma mindig , mert max. GYED-et kapsz. Nekem is mindig ugyanannyi és én is max. GYed-et kapok.
2011. márc. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is max.GYED-et kapok és most mégsem lett u.annyi. Azt a választ kaptam a mh.en, hogy azért kevesebb, mert a február 28 napos volt. Nekem ez akkor is érthetetlen, pláne, hogy többen írtátok, hogy u.annyit kaptatok.
2011. márc. 2. 14:46
 10/11 anonim válasza:
Sziasztok! Én is a max. gyedet kapom és eddig mindig fillérre ugyanannyit kaptam minden hónapban és most kb. 8 ezerrel kevesebb. Tényleg nem értem.
2011. márc. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!