Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós babámnak eddig sterilizá...

8 hós babámnak eddig sterilizálásra volt egy új edénye. Szerintetek érdemes ilyenkor már az ő főzelékesének használni? Vagy kell 1 lábas a ritkán sterilizáláshoz is, amiben mást nem készítek?

Figyelt kérdés
ha szükésges volt, fejtem, azt kellett sterilizálni, meg orsszívót.
2011. márc. 2. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Amikor egy lábasban kifőzöl valamit, magát a lábast is kifőzöd belülről. :-) Ha nem akarsz, nem kell erre külön lábast fenntartani, a szokásos tésztafőző edény is tökéletesen megfelel a célra.


Én amúgy ennyi idős korában már csak hébe-hóba sterilizáltam, amikor rámjött.

2011. márc. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Èn nem ahsználtam soha másik edényt. nekem az összes tiszta. ha volt olyan amibe bele égett valaha valami abba nem csináltam neki semmit.

8 hós babának már felesleges sterilizálni (na persze orrszívot azért kell)

2011. márc. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, az orrszívót meg csak simán kimosom a csap alatt, forró vízben.
2011. márc. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ok, én sem sterilizálok gyakran, kb.havonta 1x kell vagy a mellszívót, vagy az orrszívót.

akkor ez lesz az ő edénykéje. (teát vízforralóval készítek.)

2011. márc. 2. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!