Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lefagyasztottam az anyatejet,...

Orchidea001 kérdése:

Lefagyasztottam az anyatejet, aventos poharba ami erre a célra van, odafigyeltem a sterilizalasra mégis fura a szaga olvadas utan. ( 1 honap utan) Mi lehet az ok? Tapasztaltatok ilyet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Lányom is sokat lefegyasztott, de pont emiatt nem használta el és kidobta.
2011. jan. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
megváltozik az illata és az íze is egy picit, de attól még jó. Kisfiam megitta. Nem minden baba fogadja el a fagyasztott tejet.
2011. jan. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tuti más az illata, de nincs baja, az én lányom vagy 20 litert ivott, evett meg, ami előtte fagyasztva volt.
2011. jan. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát én is lefagyasztottam egy csomót, de az én Kislányom nem itta meg, kidobhattam az összeset. :-(
2011. jan. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt, iszonyatos szaga volt kiolvasztás után. Bár az én babám megitta, egy idő után nem voltam hajlandó odaadni Neki, annyira "büdösnek" találtam.
2011. jan. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is így jártem: mikor kiolvadt, iszonyú fémes szaga volt - meg sem próbáltam, hogy megissza-e a kisfiam: kiöntöttem a lefolyóba.
2011. jan. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, igen ilyen műanyag vagy fémes szag,megkostoltam az íze is ugyanolyan.Nehez, mert azert kar lenne , ha karba menne a sok tapanyag miatt :(
2011. jan. 22. 20:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha megissza, semmi baj, erőltetni nem kell. Állítólag a babák nem érzik (még) a különbséget (mondjuk én ezt kétlem...).

Amúgy tényleg, olyan fémes íze volt. Brrrrrrrrr....

2011. jan. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez történt nálunk is. Pár nap mulva kiolvasztottam és olyan műanyagos vagy kesernyés szaga volt. Nem mertem odaadni neki. Pedig mindent sterilizáltam.
2011. nov. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!