Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esernyőre csukható babakocsit...

Esernyőre csukható babakocsit szeretnék venni kisfiamnak. Rengeteget megnéztem neten, és végül 3 maradt, ami közül még nem tudtam választani. Te melyiket választanád az ártól függetlenül?

Figyelt kérdés

Ezekről lenne szó, így körülbelül láthatod, milyen stílusuak tetszenének. Ha tudsz ezeken kívül még mást ajánlani, szívesen fogadom.


[link]


[link]


[link]


2011. márc. 2. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezek közül az elsőt választanám. Chipolino és Bertoni típusokat néztél már ? (Babaszafari oldalán)
2011. márc. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekünk Baby Design van én megvagyok vele elégedve csak egy baj van vele,hogy nemlehet levenni a huzatot kimosni,hanem csak kisúrolni szoktam:(
2011. márc. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindkettőtöknek! Igen, megnéztem mindent a Babaszafarin, ott találtam az elsőt. Az tényleg kár, hogy nem lehet leszedni a huzatot. De úgy tűnik, eddig az első vezet. Várok még válaszokat. Nyugodtan írjatok előnyökről, hátrányokról. Minden érdekel.
2011. márc. 2. 20:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenféleképp esernyő kocsit akarsz? A lapra csukhatósok strapabíróbbak! Nekem chipolino van.
2011. márc. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez nem tetszik?Nekünk ilyenünk van és megvagyok vele elégedve.

[link]

2011. márc. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyiket se.

De ha muszáj lenne, akkor az elsőt.

Amúgy nekem azért nem tetszenek, mert nem lehet őket egy kézzel tolni. Legalábbis a mienket (chicco) nem lehetett. El is adtam.

Amúgy olyat válassz, aminek mosható a huzata, van esővédője, és dönthető (van olyan, ami nem).

2011. márc. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nemrég vettem chipolino carolinát és nagyon jó! Igaz még nem használjuk, majd csak tavasszal fogjuk. De nekem tetszik, ja és ez lapra csukhatós.

[link]

2011. márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A Pierre Cardint semmiképp nem választanám, mert nagyon nehéz. A másik kettő közül inkább az elsőt választanám, azt nézegettem egy boltban, és nem tűnt rossznak.

Nekem nagyon fontos volt, hogy minél könnyebb legyen a babakocsi, és hogy ne kelljen levenni a karfát az összecsukáshoz (a legtöbbnek le kell venni). Én ilyet vettem, csak más színben:

[link]

Feketét én amúgy sem javaslom, nyáron nagyon szívja a meleget, és minden apró kosz hamar meglátszik rajta.

Még annyit, hogy semmiképp se vásárolj látatlanban, mindenképp nézd meg személyesen a babakocsikat. Nekem is volt pár favoritom a netről, és élőben meg értek a meglepik, pl. hogy a képen nem látszik, hogy az a babakocsi milyen kicsi.

2011. márc. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek! Sokat segítettetek! A karfa fontos lenne, az egyiken, amit ajánlottatok, nem láttam, de amúgy tetszenek. Igen, mindenképp esernyőre csukható kellene, mert már van egy lapra csukható Turagoo, amit az erkélyen használok, nemrég óta ott altatom a kisfiam napközben, csak ott alszik hosszabban. Eddig kenguruval sétáltunk, de már nagyon nehéz. Egyedül nem tudom levinni a babakocsit (nincs lift és magasan lakunk), és egy könnyen összecsukható, de azért strapabíró kocsi kellene, amit lent tartok a garázsban és onnan könnyen ki tudunk mozdulni vele meg buszra is könnyebb vele felszállni, bár még nem próbáltuk a tömegközlekedést. Még egy kérdésem lenne: Van olyan esernyőre csukható babakocsi, amit fél kézzel lehet tolni? Nekem úgy tűnt, hogy azok, amiket egy kézzel lehet tolni, mind lapra csukhatóak. Vagy tévedek? Esetleg tudnátok ilyet mutatni?
2011. márc. 3. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!