Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Botmixer vagy turmix a jobb?

Botmixer vagy turmix a jobb?

Figyelt kérdés
Hány vattos.
2011. márc. 3. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Babaételekhez a botmixer 300 W körüli


turmix a nagyobb adagoknál hasznos.

2011. márc. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
botmixer jobb, 150 wattost használtam.
2011. márc. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha babaétel készításére akarod használni akkor botmixer, egyszerűbb elmosogatni.
2011. márc. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a botmixer, mert kevesebbet kell mosogatni! az enyém azt hiszem 400wattos (kézi mixernek van botmixer végzőése is.)
2011. márc. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Adnil25 ***** válasza:
Szia. Én csináltam bébikaját mind a kettővel. Szerintem teljesen mindegy, mosogatni úgy is el kell mind a kettőt. A turmix-szal több adagot tudsz egyszerre megcsinálni amit utánna le is fagyaszthatsz. A botmixerrel pedig halkabban tudod megcsinálni.
2011. márc. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem a turmix vált be.Botmixerrel egyszerűen nem tudtam olyan simára csinálni,a fiam meg a legkisebb darabtól is öklendezett,hányt.Én mindig két adagot turmixoltam,így nem volt gond a mennyiséggel.És még egy,fiam a turmix hangjától nem fél,de ha mondjuk krémlevest csinálok,azt nyilván nem öntöm át a turmixba,botmixert használok,na annak a hangjától a falra mászik.
2011. márc. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ezen mi is sokat gondolkoztunk,több babás barátnőm tanácsát kikértem,de mindenki mást mondott.Végül egy tefal botmixert vettünk,ami több funkciós,750W-os.Nem bántam meg,tökéletesen bevált.Talán a turmixgép kicsi adaghoz azért nem jó ,mert sok benne marad.
2011. márc. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem a turmix jött be, philips, nem kellett utána törölgetni az egész konyhát. 350W.
2011. márc. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő van,de a botmixer nekem jobb.
2011. márc. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Botmixer!
2011. márc. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!