Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vennél meg inkább Quinny...

Mit vennél meg inkább Quinny freestyle szettet vagy PegPerego Skate-et? Mindkettő használt de szép,60 ezer mindkettő.

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 14:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Quinny-t vennem a kerekei miatt!

Mindketto jo kocsi eyebkent.

2011. márc. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát ez az, nem tudom eldönteni. A peg peregonál kicsit félek ettől hogy ugyanaz a rész a mózes meg a sportrész is, eddigi tapasztalataim alapján ami 2 akar lenni egyszerre az általában inkább másfélre sikerül...

A másik ( a quinny) meg olyan old school-os kinézetre.

A súlyuk szerencsére lényegtelen, és rossz terepre pedig mindkettő jó, kipróbáltam.(mondjuk még baba nélkül tologattam csak meg).

2011. márc. 4. 14:23
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát ez nehéz!De a peg peregoval tényleg az a baj,hogy másfél!Se ennek se annak nem igazi!:(Barátnőm 1 hónapja vette és már árulja!:(

A másik meg,hát:(

Miért nem veszel egy Buzz szettet,vagy Coletto austin szettet,vagy Jané Slalom szettet?Olyan szuperek vannak vaterán,expresszen,alig használtak,épp ma nézegettem...

2011. márc. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát bonyolult az ügy mert olyat akarok ami két irányból rátehető a vázra így a Jané tudtommal kilőve mivel ott a sportrész nem fordítható meg.

A Buzz-okat elnézést akit megbántok de nagyon nem szeretem, többet is láttam, toltam már mindnek vhogy lett vmi hibája meg használtan se bízok benne hogy a tulaja elmondja a hibáit...(nem működő hidraulika, nem állítható lábtartó, megcsúszó első kerék csak hogy a típushibákat említsem:( )

ez a két kocsi amit írtam, mindkettő ismerősnél van/lenne személyesen meg tudtam őket nézni mert itt a közelben vannak, az egyik a barátnőm kocsija szóval ők csak nem vernek át.

(nem vagyunk pestiek)

2011. márc. 4. 15:44
 5/12 A kérdező kommentje:
Coletto austint meg nem ismerem, olyat se merek venni igazából. És mindenképp nagyon jó rugózású kocsi kell, olyan rosszak az utak felénk.
2011. márc. 4. 15:45
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem Coletto austin van!Merem ajánlani!!!!:)

És mindkét irányból feltehető a vázra! :)

Nagyon-nagyon imádom!Olyan freestyle, csak nem olyan ismert!

pedig drága kocsi!Csak nincs úgy felkapva!


Ma láttam expresszen 2 is!

Várj belinkelem!

2011. márc. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2011. márc. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi nem tudom mennyire rugózhat ez a coletto vajon,nálunk tényleg nagyon rosszak az utak meg én kicsit se szeretem ha pattog benne a baba, szóval így próba nélkül látatlanban nem mernék ilyet venni:(

Pedig lehet hogy jó csak tényleg olyan sokszor megjártam már hogy ami másnak jó volt nekem kiderült a gyakorlatban hogy nem válik be.:((

2011. márc. 4. 17:37
 9/12 anonim ***** válasza:

Persze ez érthető!

Én is megnéztem bababoltban,úgy mertem megvenni :)!

De nem bántam meg!

2011. márc. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát igen lehet azt fogom tenni, elmegyek megnézni. Csak nem vagyunk pestiek és most csak ezért felbenzinezni, hogy hátha tetszik... na majd lesz valahogy:)
2011. márc. 4. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!