Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy fagyasszam le a husicsíko...

Hogy fagyasszam le a husicsíkokat a babalajához?

Figyelt kérdés
Én ha husit fagyasztok le mindig úgy összefagy , hogy az egészet ki kell olvasztanom. De ez esetben csak 1-1 csík kellene. Ti hogy csináljátok?
2009. febr. 18. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a csíkokat egyenként becsomagoltam folpackba és úgy raktam bele az egészet egy zacskóba. Így nem ragadt össze.
2009. febr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenképp nyersen akarod lefagyasztani, akkor rárakod egy tálcára, hogy ne érjenek egymáshoz, beteszed a fagyóba, és ha megfagyott, akkor már nem fog össze"nőni", beledobálhatod egy zacsiba, és mindig csak egyet veszel ki(vagy egyesével becsomizod folpackba(én a gyümit raktam el így nyáron, adagonként.De szerintem egyszerűbb, ha megfőzöl egy nagyobb adagot(pl.egy csirkemellet), kicsi főzővízzel összeturmix, adagolás jégkockatartóba, majd kiborít, és úgy a zacsiba-ez sem fagy már össze utána.
2009. febr. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a védőnő azt tanácsolta, hogy főzzek meg egy cs.mellet, turmixoljam le és jégkockatartóban fagyasszam le, egy kajához 1 kocka épp elég.

2009. febr. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én azért nem főztem meg előre, mert én a már lefagyasztott főtt húsnak érzek valami mellékízét.
2009. febr. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálom, hogy egy tányérra ráteszem a húsdarabokat úgy hogy ne érdjenek össze, ráteszek egy folpackot (így kell írni?! :D ) és beteszem a mélyhűtőbe. Másnap pedig átteszem őket egy fagyisdobozba.
2009. febr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!