Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez már felülés? Hagyjam neki?

Ez már felülés? Hagyjam neki?

Figyelt kérdés

Fiam 6 hónapos lesz és mikor az ölemben ül kicsit hátradőlve előre hajol mintha egyenesen akarna ülni.

Remeg a kis feje és háta kb 20 másodpercig bírja.

Így kell tanulgatnia a felülést?


2009. febr. 18. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:

A lányom már 5 hó előtt elkezdte ezt:-)

Az öledben nyugodtan ültesd, semmi baja nem lesz. Ha meg a földön,keményen magától felül, akkor tud igazán ülni.

2009. febr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A lányom 3,5 hónapos, ha az ölemben van félig fekve, felnyomja magát és felül pár másodpercre. Utál feküdni. Megijedtem és kérdeztem a dokit, azt mondta amit a baba saját magától csinál, az nem káros neki. Tehát ültetni nem szabad, de ha magától próbálkozik, azt hagyd neki. Kis kíváncsi biztos ő is, és így jobban nézelődhet.
2009. febr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 5 hónapos múlt a kislányom és már vagy egy hónapja ő is ezt csinálja. Eleinte csak akkaor csinálta, amikor megfogtam a két kezét (gondolom így volt mibe kapaszkodnia), de akkor sem húztam. Most meg már ahogy az ölembe fektetem, feszíti magát fölfelé, még akkor is, amikor szinte vízszintesen fektetem az ölembe, emeli a fejét, meg a lábait, szinte látom, hogy dolgozik a hasizma :-))!

Szerintem is amit magától csinál, attól baja nem lehet!

További szép napot!

2009. febr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az en picim 5hos.ugyanezt csinalja.hasonlora mar kerdeztem itt ra,de mindenki azt valaszolta,nem szabad nagyon olben hagyni.dehat magatol csinalja.meg ha fekvo helyzetben is van,feltolja magat a kezevel(olemben)de ha foldre teszem akkor meg nem tud felulni.legalabb 45%kell ulnie,hogy felhuzza magat.ti babatok maszni tud?vagy kuszni?ugy hallottam legtobszor abbol kezd el ulni a baba.
2009. febr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szia. az én kislányom 2 hónapos, és kb 2 hete már ezt csinálja. ha kicsit vagyok hátradőlve akkor mindig, ha jobban, akkor nem tud felülni, de próbál. és ha sikerül, akkor ritkán fekszik vissza, mert jobb neki úgy. én szoktam visszadönteni. szerintetek ez nekünk nem korai???? ő csinálja tudom... bocsi hogy én is kérdeztem
2009. febr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

mászni,kúszni még nem tud.

Sőt csak hasról tud hátra fordúlni,fordítva még nem...

2009. febr. 18. 15:30
 7/8 A kérdező kommentje:

14.49.

Nem baj hogy kérdeztél:)

2009. febr. 18. 15:30
 8/8 anonim ***** válasza:
14:00vagyok.az enyem meg hatrol hasra fordul,vissza csak ketszer sikerult,de az talan csak veletlen vol;))
2009. febr. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!