Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adsz a babádnak rostos innival...

Adsz a babádnak rostos innivalót? Milyen idősnek, milyet, vízzel hígítva?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:

10 hósan kapott Hippet, de nem nagyon itta, inkább a vizet. Nem is bántam.. Majd 1 évesen újra próbáltam szintén a babáknak való gyümilevekből, ekkor sem nagyon kellett. Most másfél éves és hébe-hóba iszik csak.

Inkább csipkebogyótea mézzel és citrommal ami nálunk csúszik :)

2011. márc. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem és nem is tervezem!Én nem akarom éde löttyökkel tömni mert az elveszi az étvágyát!Ha igazán szomjas a vizet is megfogja inni!Nem kell meglepődni ha abból nem iszik meg túl sokat mivel ha szopizik ha tápszeres akkor meg van a napi folyadéka azzal is!

Van egy barátnőm akinek a 1,5 éves kislánya egész nap édes gyümileveket pityizál aztán anyuka csodálkozik,hogy nem eszik a gyerek,aztán meg éjszaka kel 2x is enni!Persze mert nappal nem bír enni a sik édes lötyitől éjszaka meg bepótolja a kalóriát!


Mézet 1 éves kor előtt neeee!..Botulizmus veszélye fenn áll!

2011. márc. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én sem akartam, de muszáj volt.4 hónaposan kis forralt vízzel hígított sütőtök levet adtam neki, mivel nem akart lenni kaka több napig sem. Segített. Utána viszont elhagytuk, mert a főzelékek segítettek. Viszont most, 13 hónaposan csak a forralt, hűtött vizet issza.
2011. márc. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
adnék neki, de csak a vizet issza meg.
2011. márc. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kislányom 3 hónapos elmúlt. Nagyon szenvedünk a kakilással a tápszer miatt. Gondoltam rá, hogy egy kis bébi baracklevet adok neki vízzel hígítva, de nem merek, félek hogy nagyobb kárt csinálok. Szerinted?
2011. márc. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14 hónapos, bármely 100%-osat felesben vízzel higítva, illetve frissen facsart naracs és grépfrút-levet tisztán.
2011. márc. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az é fiam csak ezeket issza meg,persze higitva.Most 7hónapos,4hónapos korától issza,napi fél litert.50ml ivóléhez adok 250ml vizet,igy adom neki,szóval jól felhigitom.ja,és anyatejes,csak mielőtt valami azt mondaná nem kell a folyadék neki,és ezek mellett is rendesen eszik,sőt.....300-400g-okat eszik 1evésre.És nincs elhizva,csak jó húsba van:)
2011. márc. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Amiatt kérdeztem,mert én is adok neki kb 5 hónapos kora óta,csak kaptunk pár megjegyzést.Őszilével kezdtünk(friss gyümölcs levét nyomkodtam ki neki),wczés problémák miatt.Aztán azóta már bolti 100%rostos levet is kap,felesben vízzel.11 hónapos.Szépen fejlődik,a súlya is pont jó.A kérdés oka,hogy a barátnőm szerint ezzel elrontom a gyereket.A cukros levektől nem fog rendesen enni,és dagadt lesz.Nem tudom...de ezek szerint nem az enyém lesz az egyetlen túlsúlyos...(viccelek,szerintem semmi káros hatása,és remélem később se lesz) :) Köszi a válaszokat!Tov.szép hétvégét!
2011. márc. 5. 17:26
 9/9 anonim ***** válasza:
2 éves lányomnak(rossman saját márkás,hipp,müllleres,kecskeméti,dm saját márkás)csak akkor kap ha nem tud kakilni,vízzel hígítom.
2011. márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!