Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy etetitek a babátokat...

Hogy etetitek a babátokat hogy ne keljen mindig átöltöztetni, nekenje össze a ruháját? Én pihenöszékberakom ráadok egy régi polot+elökét amit tépked, a szájába töm.

Figyelt kérdés
Az a baj hogy hiába adok rá plussz ruhát mégis mindig a nyakába folyik akaja és belemászik a kezével a tálba majd a ruhájára keni.Hogy lehet ezt elkerülni?
2009. febr. 18. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:

A babák ilyenek, majd kinövik:-)

Keress akkor másik előkét, ami jobban illeszkedik a nyakára, mert az alá nem kéne, hogy jusson a kajából.

2009. febr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mindig tartok a magam mellett egy törlőruhát és törölgetek, ha belenyúl.
2009. febr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
minél nagyobb lesz, annál ügyesebben fog enni, de kezdésnek ezt ajánlom: [link]
2009. febr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!


Egy textil pelust szoktam a nyakánál a bady alá gyűrni és egész jól leér a pelus a lábáig, mondjuk a babám elég nyugodt nem nyulkál sokszor csak a kaja vége felé.

2009. febr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én most vettem a Kenguruban egy műanyag, kemény előkét, ez végre bevált! Nagyon jó, semmi nem megy a nyakához!
2009. febr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!