Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez most valami bajt jelent a...

Ez most valami bajt jelent a baba gerincén?

Figyelt kérdés
Lehet hülyeség,de nem tudom most ez jó így,a manómnak,kislány,a gerincénél a farkcsonttól feljebb,kicsit kifelé áll,szval nem oldalirányban ferde a gerince,hanem kifelé(tudom hogy az oldalirányú sem jó,csak próbálom valahogy leírni),szval még a hátrészén alul,kifelé domborodik.Ez más babánál is így van,vagy valami baj van?
2009. febr. 18. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:

mondta már neked valaki, hogy baj van? mert amikor megszületik, akkor is megvizsgálják, és ha gond lett volna, biztos hogy szóltak volna. De ha nagyon nyugtalanít, vidd el ortopédushoz. Persze előbb kérdezd meg a háziorvost, de az ortopédus lehet hogy olyat is észrevesz, amit a háziorvos nem.


remélem nincs semmi, ha többet tudsz, írd meg mit mondtak.

2009. febr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem mondta senki,sokszor voltam tanácsadáson ott nem mondtak semmit,én is nemrég vettem észre,és azért kérdezem,ez most mi is.
2009. febr. 18. 18:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is olyan van és a 6 hónapos kisfiamnak is.

Hátul a dereka közepe felett kb 5cm-el.

2009. febr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És a kisfiadnak nem mondtak rá semmit,akkor ez most jó?
2009. febr. 18. 18:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is a múlt héten vettem észre.. :)

Jövő kedden megyünk dokihoz,majd megkérdezem .

2009. febr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem,reméljük nálatok sem lesz semmi gond.
2009. febr. 18. 18:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok. A 3 hónapos kisfiamnak is van olyan, a dereka felett. Mintha valami ki lenne ott dudorodva. Hétfőn megyek tanácsadásra, majd megkérdem. De érdekelne, ha megkérdeztétek, mit mondott rá az orvos?
2009. febr. 27. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ma voltunk orvosnál,és azt mondták a leányzónak a gerincére,hogy semmi kóros,és valószínű többet homorít,majd mindig változik,elmúlik ahogy nő.

Nálatok mizujs?

2009. márc. 3. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!