Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig ébrednek sírva a babák?

Meddig ébrednek sírva a babák?

Figyelt kérdés
Az enyém, most múlt 2 hetes és mindig sír mikor felébred.
2009. febr. 18. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Még nagyon pici,keresi azt az egy biztos pontot a kis életében,téged.Ha jól emlékszem nálunk elég hamar elmúlt,kb. 3-4 hetesen .Szerintem ahogy egyre többet lát majd a világból szépen elhagyja,rájön hogy Te is ott vagy neki amikor csak akarja,csak meg kell ismerjen!

Boldog babázást!

2009. febr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem rég tettem fel itt is ezt a kérdést,mert annyira zavar. Én fiam 15 hónapos :((
2009. febr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok,hát nem tudom,lányom 7 hós,nem mondom ,ha rosszat álmodik,ő is sírva kel,de legtöbbször úgy találom,hogy játszik az ágyában.beszélget,elvan.Ezt csak a 2. válaszoló miatt írom,nem tudom nála miért van így,és minden egyes alkalommal sírva kel a kisfiad?
2009. febr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 13 hónapos lesz, és ő is nagyon gyakran sír, amikor felkel. Azt hiszem a 15 hónapos baba anyukájával e témában már össze is futottunk ezen az oldalon.
2009. febr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy elírtam. 2 hónapos a kislányom. Úgy ébred, hogy jelez, bemegyek hozzá, simogatom, beszélek hozzá halkan utána veszem ki. Ilyenkor van sírás, meg kell nyugtatnom utána tisztába teszem, majd ezután mintha mi sem történt volna nevet. Egyébként nagyon jó baba és sokat alszik.
2009. febr. 18. 18:40
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
az en babam 2honapig sirassal kellt,azert mert hasfajos volt.de azota mintha kicsereltek volna.most 5hos.bar en vele alszok.minden reggel mosolyal az arcan kell,neha o hamarabb neha en.de mindig azzal ebreszt,hogy harabgalja az orrom;))vagy fogdossa,mindig az arcomhoz fordul.vele elvezet kellni.nem tudom nem e azert mert egyutt alszok vele.de ez nem tanacs volt.
2009. febr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!