Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ébred hírtelen sírva a...

Miért ébred hírtelen sírva a babám?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Ha kicsi, akkor fájhat a pocija, ha nagyobb akkor fogzás(az én fiam ezért ébred sírva már 1-2 hónapja, most 1 éves)

De lehet, hogy rosszat álmodik.

2011. okt. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is sokszor ébred sírva. Én arra gondolok, hogy hirtelen felkell és az neki rossz. Tehát olyan, mint amikor te is alszol, hirtelen felállsz és megfájdul a fejed, vagy olyan nyomásod van.

Mert az én babám, még fel sem ébred, de már áll fel és ekkor szokott sírni.

2011. okt. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 haramia ***** válasza:
három hónapos a kisfiam és ő is szokta csinálni néha, főleg ha olyan helyen alszik el (babakocsi, nagyágy) ahol ritkán alszik egyébként. és én úgy vettem észre ilyenkor nem tudja hirtelen hol van és megijed. plussz szerintem ők még nem tudnak különbséget tenni az álom és az ébrenlét között, ezért a hirtelen váltástól is megijedhet. de szerencsére hamar meg szokott nyugodni, elég hogy meglássa az arcom már mosolyog :D
2011. okt. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!