Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon ideges vagyok! Segítene...

Nagyon ideges vagyok! Segítene valaki? 21 hónapos kisfiamat péntek este ügyeletre kellett vinni 39,3 fokos lázzal, ami nem akart csillapodni semmilyen lázcsillapítással. Bent azt mondták torok meg mandulagyulladás.

Figyelt kérdés
KAPOTT EGY NAGYON ERŐS ANTIBIOTIKUMOT/SUMAMED/NAPI 5ML.DE MÉG MINDIG BE LÁZASODIK.FOG EGYÁLTALÁN HASZNÁLNI A GYÓGYSZER?
2011. márc. 6. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
hívd fel az ügyeletet, ők tudni fogják.
2011. márc. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Komolyabb fertőzés esetén, mint amilyennek kisfiadé is tűnik, 2-3 nap, mire észrevehető hatása van az antibiotikumnak, mind lázcsillapodás, mind egyéb tünetek tekintetében. Menj vissza az ügyeletre, akkor leszel úgyis csak nyugodtabb.
2011. márc. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
EZ EGY 3 NAPOS GYÓGYSZER ADAG.A DOKI MONDTA IS HOGY MÉG LÁZAS LEHET 2 NAPIG.CSAK ATTÓL FÉLEK HOGY NEM E LESZ NEKI VALAMILYEN SZÖVŐDMÉNYE?HOLNAP VISZEM VISSZA A HÁZIORVOSHOZ!
2011. márc. 6. 15:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha egy kicsit megnyugtat az én ugyanennyi idős kisfiamnál is ez volt 1 hónapja. 5 napi 39 fölötti láza volt, persze hűtőfürdő meg kúp után néhány órára lement, de aztán ugyanugy fölé is. Sőt egyik éjszaka 40 fölé is picit, majd megőrültem az idegességtől, de szerencsére a hűtőfürdő segített. hozzáteszem napi 3-4szer volt ilyen kellemes pancsink :( Ő is a sumamedet kapta, és rá pár napra ment csak le a láza.

Elég agresszív lefolyású némelyik betegség, pláne ha a gyerek hajlamos a magas lázra (mint az én fiam) még nehezíti is a dolgot.

Figyeld a lázát, csillapísd, fürdest, természetesen vidd vissza orvoshoz. De nyugtasson meg a tudat, hogylehet holnapra már csak a múltté a láz.

Nagyjából holnapra fog hatni az antibiotikum is!!

Jobbulást!!

2011. márc. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!