Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi törtenik ha az 1eves...

Mi törtenik ha az 1eves länyom nemiszerve benött, összenött?

Figyelt kérdés
eddig minden jo volt,ezen a heten vettem eszre, hogy nincs ott a kicsi luk.koräbban olvastam mär itt hogy ez lehetseges.Eppen csak annyi hely lehet a csiklo alatt , hogy a pisi kijöjjön.mitöl lehet ez,mit tesznek ilyenkor,a szüzessegevel nem törtenik ugye semmi(ha bekell avatkozni),nälunk ez nagyon fontos a valläs miatt(iszläm).
2009. febr. 18. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nálunk a kisajkak vannak összenőve, ma kaptunk beutalót a sebészetre.

olvastam h valakinél a krém is segit, de nekünk sajnos be kell avatkozni.azt mondták h egy speciális technikával csinálják, vákummal.

azt is hallottam h kb 10 perc az egész

nagyon ideges vagyok én is

2009. febr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Az én kislányom 4hós,és neki 2hete vették észre,hogy a hüvely nyílása összenőtt! Én is kaptam krémet,hogy fürdés után mikor felpuhul azzal kenegessem és huzzam szét,de nem segít,makacsul össze nőtt:( Minekünk is sebészetre kell menni,nekem azt mondta a doki,ez rutin,olyasmi mint a fiuknál a kuki letapadás,pár pill.az egész és kész van azt.Remélem igy is lesz,mert félek...

a szüzességével semmi nem fog történni,ne aggódj.

Minden jót

2009. febr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hat igen idegesitö.Nekem meg idöpontot kell kernem a gyerekorvostol ai ezen a heten beteg.nalatok mennyi idö van a felfedezestöl a beavatkozäsig?sürgösen menjek orvoshoz?
2009. febr. 18. 19:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
mi 8 hónaposak vagyunk és 3 hete vettük észre.nem kell orvoshoz rohanni.ne aggódj, minden rendben lesz.én is csak hétfőn fogok vele a sebészetre menni, csak akkor tudok.majd megirom hogyan zajlott
2009. febr. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A második vagyok,nálunk az a helyzet,hogy a kislány beteg,azért nem mehetünk.De nem kell rohanni,a jövő hét vagy az utáni sem késő szerintem.Csak ebben az a baj,hogy ez újra megtörténhet,nekem ezt mondta a doki,de ha megcsinálták én minden este megnézem majd neki,hogy ilyen újra ne történjen vele...

Sok sikert,és minden jót

2009. febr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van itt valaki????

Mi is ebben a helyzetben vagyunk,2 éves kislányomnak sincs hüvelynyilás :(....egyszer már széthúzta dr,de vissza nött,kentük mi is de még is...

2015. márc. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!