Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek ha havonta megbeteg...

Mit tegyek ha havonta megbetegszik a kislányom? Most is csúnyán köhög, és hőemelkedése van. Milyen vény nélkül kapható orvosságot adhatok neki köhögésre? 9hónapos

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
prospán.ambroxol,rinatiol.mi ezeket szoktuk használni.és most vettem marslakócska immun erösitőt.mert nálunk ugyan ez a helyzet.szirupba van.epres és narancsos.16 hós a kislányom.
2011. márc. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az elsőket nem ismerem, de az tuti, hogy a marslakócska 1 éves kortól adható.
2011. márc. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom de én biztos valamit rosszul csinálok mert az én fiam is folyton beteg,pedig tényleg mindenre odafigyelek,és adtam neki a cebion multivitamint is heti kb 3 alkalommal de volt hogy napi szinten!A gyerekorvos szerint felesleges,hát nálunk nemvált be megelőzésre:(
2011. márc. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 8 hós,és ugyanez a történet.Nekünk a lándzsás útifű szirup vált be,eléggé drága sajnos(2-3 ezer),de szinte azonnal csillapodik a köhögés+cebion c-vit.
2011. márc. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bérescsepp (2x10 csepp+cebion) De nekem azt mondták ez egy ilyen év. Durva nyavalyák vannak. Én magam pl 10 évig nem voltam beteg, most meg ki be minden betegségbe. És a kisfiam is (hiába minden: immunerősítő....)
2011. márc. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!