Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utolsó Prevenarttól hány...

Utolsó Prevenarttól hány napig lehet hőemelkedése?

Figyelt kérdés

Most tettem le aludni a fiamat, adtam neki kúpot, eddig volt már hűtőfürdő is. Tegnap 14h-kor kapta meg az oltást, ma reggelre lett 37.3 és csak megy egyre feljebb. Most 38.5-nél hűtőfürdő volt, hálisten élvezte és le is vitte 37.9-re, de mivel legalább 2 órát fog aludni adtam neki egy kúpot is, nehogy 39-el ébredjen :(

Egyébként bágyadt és étvágytalan is szegény, kettőtől rendel a doki, addig akinek van ezzel tapasztalata, légyszi' ossza meg velem, előre is köszi!


2011. okt. 7. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
hány Hónaposan kapja meg ezt az utolso oltást? nekünk is lesz majd 15 hónaposan félek is töle.
2011. okt. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
3 héttel a 15 hós után kapta... mindenképpen belázasodott volna tőle gondolom :( Csak lemegy egyszer, de gondoltam kikérdezek mindenkit, hátha vannak tapasztalatok, hogy meddig tarthat.
2011. okt. 7. 12:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk 1-2 napot mondott a doki, kislányom szerdán kapta meg, tegnap volt is hőemelkedése.

Amúgy elvitted tegnap dokihoz? Mit mondott?

2011. okt. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs, félreolvastam, szóval ma viszed orvoshoz.
2011. okt. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

pontosabban csak telón fogom felhívni, mert nem akarom bevinni a beteg gyerekek közé, nehogy pont most kapjon be valamit...

2-kor felhívom, hogy mi legyen, max majd ír fel kúpot még gondolom, mert nem lesz elég szerintem, ha 2 napnál tovább tartana

2011. okt. 7. 13:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére nálunk nem volt gond egyik oltástól sem, de ha egy nap múlva sem állna helyre, akkor betelefonálnék a dokinak.
2011. okt. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
most beszéltem vele, 1-2 nap, ha nem múlik el akkor tényleg valami más
2011. okt. 7. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!