Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babám nem hajlandó...

7 hónapos babám nem hajlandó megenni a tápszert és a tejpépet sem. Mit adjak neki enni?

Figyelt kérdés
Ha csak bébiételeket eszik az elegendő? A vitaminpótlása ezzel megoldott?Már mindenféle keveréket kipróbáltam. Eddig csak a cumisüvegből nem ette a tápit, de mostmár ha belekeverem valamibe azt sem eszi meg.
2011. márc. 6. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen tápszert próbáltatok?

1 éves korig napi fél liter tej alapú étkezésre szükségük van.

2011. márc. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Na, nekem meg fordítva kezd lenni:(

Úgy érzem visszafele fejlődünk. Mostanában alig akar főzit enni. Állandóan csak szopizna. 7 hónapos múlt babám.

Én is azt mondom, amit az első válaszoló.

2011. márc. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A Humana HA 1-es szerette, de bukott és váltottunk Humana baby fit 1-re (ezt unta meg). Kóstoltuk a Humana simát, most van Hipp 2-es és Beba 2-es. Egyiket sem eszi.
2011. márc. 6. 23:29
 4/8 anonim ***** válasza:

Aham... azt hittem, talán HA-s a tápi, hogy nem akarja elfogadni.

Hááát, azt tudom még mondani, hogy próbáljátok ki a Humana jó éjt tápit, az hihetetlen vaníliás, kisfiam is elég finnyás volt mindig, ezzel semmi baja nem volt viszont. Müllerben vettem, 1790 Ft. Ez 6 hónapos kortól adható, én reggel és este is ezt adtam neki egy éves koráig.

Aztán ha nagyon nem megy, akkor még egy kicsit húzzátok ki valahogy esetleg tejpépekkel, ízesített tápikkal, aztán 8 hónapos kortól be lehet vezetni majd a túrót, sajtot, joghurtot, az mind beleszámít a napi fél liter tejalapú étkezésbe.

2011. márc. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kipróbáld már a sinlac-ot is? Az általában beválik.
2011. márc. 7. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vagy próbáld ki a mulimil tápszereket. Kislányom 8hós ő is most a Humman Fit-et kapja, de sokáig ő is tiltakozott ellene, de nagy nehezen most már elfogadja és 100-200ml is megiszik egy alkalomkor.

Én úgy csináltam h szopipózban adtam a tápszert úgy h közben nézte a mesét a tv-ben (ha lefoglalod közben akkor simán megissza). Próbáld ki, remélem segítette.

És igaza van az előttem szóloknak napi félliter tejalapú táplálék kell a babáknak MINIMUM!

2011. márc. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia.

nekem is 7 hónapos volt a babám amikor a reggeli tápszert nem fogadta el.amúgy a reggelin kívül este 9kor kap tápszert.a többi 4 evés szilárd kaja.azt mondta a védőnőm meg az orvos,hogy keverjek bele gyümit,nem kell neki így sem.uzsira rizspépet eszik összehasonlítottam az összetevőket kb hasonlítanak,így reggel megkínálom tápszerrel kb 70 milit eszik utána rizspépet eszik.tudom hogy fél liter tápszert kellene neki ennie egy nap.de ha nem hajlandó,nem tudok mit csinálni ennie kell.

2011. márc. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

17.25-östől kérdezném.

Hány órakor ettetek, mit és mennyit? Leírnád részletesebben? Köszönöm.

2011. márc. 7. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!