Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elitélendö az az anyuka aki...

Elitélendö az az anyuka aki délután alszik a babájával?

Figyelt kérdés
Nekem sokan megjegyezték már hogy milyen dolog napközben aludni?!Én bevallom szokatm a kisfiammal délután aludni,1éves múlt napi 1szer alszik 2,5órát!Ebböl nem alszom én végig az egészet!De annyira jól esik kicsit lazítani.:)Sokkal kipihentebb és nyugodtabb vagyok!Ti hogy vagytok ezzel?
2009. febr. 18. 20:57
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem elítélendő,hanem dicsérendő. Kinek jó egy nyúzott,rosszkedvű,fáradt anyuka? Az elítélendő,aki megszól emiatt. Már én is rájöttem,hogy jobb aludni egyet a babómmal délutánonként,azóta újra "teljes értékű" vagyok,nyugodt és kipihent. :)
2009. febr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem elítélendő, pihenj csak nyugodtan, ha jól esik! :) Aki elítéli, az biztos csak irigykedik, szóval ne foglalkozz vele! További jó szunyókálásokat! ;)
2009. febr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%

Mi még csak most várjuk első babánkat és rendszeresen alszunk a férjemmel napi fél órát. Ja és pont sz...rok rá ki mit gondol. Jól teszed aludj, minden anyukának kellene, hogy jobban bírja a gyűrődést, a családnak is jobb. Sajnos a mai világban ezt nem mindenki teheti meg, pedig jó lenne. Nézd csak meg a déli népeket nekik ott a siesta. Nekünk olyan a munkánk, hogy a nap közepe üres és így jut rá idő. Igaz este 10-ig dolgozunk, ez máshogy nem is menne.

Aludj csak nyugodtan, ha van rá lehetőséged. A házimunkát úgyse csinálja meg helyettünk senki, mi osztjuk be ahogy nekünk jó.

2009. febr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom,hogy miért lenne elítélendő? Mindkettőtöknek jó, ha te is tudsz pihenni. Én is néha odafekszem a kislányomhoz, és néha el is alszom:) A nagyobbaknál megesett az is, hogy én szinte hamarabb aludtam, mint a gyerek:)Ne foglalkozz a rosszindulatú megjegyzésekkel!
2009. febr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
93%
Én még várandós vagyok,de szinte minden nap alszok egy kicsit du-n. Ha nem jön össze,mert pl mennem kell valahova,akkor megfájdul a fejem,feszült vok,stb. Ha meglesz a babám,biztos,hogy együtt jókat fogunk aludni:)
2009. febr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
én is szoktam vele aludni, nagyon jól esik. aludj te is nyugodtan... aztán sokkal türelmesebb vagyok vele is, mert nem vagyok olyan nagyon fáradt.
2009. febr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!

Dehogy elítélendő!!!

Örülj neki,hogy legalább tudsz egy picikét napközben pihenni.Mások rosszindulatú megjegyzésével meg ne foglakozz!!

Jó babázást és kellemes délutáni pihit kívánok!!!!

2009. febr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm Mindenkinek aki válaszolt!:D Hát továbbra is alszom a kisfiammal tegyetek Ti is így!!:D
2009. febr. 18. 21:15
 9/40 anonim ***** válasza:
92%

persze börtönbe vele!!!

nahát......

miért lenne az?

2009. febr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

dehogy elítélendő!

én inkább irigykedem, az enyém nem akar velem aludni :S

2009. febr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!