Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10.30-kor megevett körte...

10.30-kor megevett körte (üveges bébiétel) okozhat hasfájást délután 17.30-kor? (5,5 hós baba)

Figyelt kérdés

Uzsonnát jóízűen megette babám, majd a végére (gondolom telítődött a pocakja) olyan éktelen sírásba kezdett, ami nem jellemző rá, még a kis könnye is kicsordult. Közben volt egy puki, és utána még sokáig hallottam, hogy "kuruttyol" a pocakja.


Lehetett ez vajon a tízóraira kapott körtétől?:O Most kapott először. Ebédre sütőtököt kapott, de azt már régóta esszük, nem volt vele gond.


Csak furának találom, hogy 7 órával a kajálás után jön ki a pocakfájás?


2011. szept. 30. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a körtétől azért az elég jó kis szelet csinál.Pl ha T eszel bablevest ebédre estére tuti felpuffadsz ugye?Ez náluk is így van.Most ne adj egy pár napig neki aztán újra megpróbálhatod,de csak egy két falattal kezd.
2011. szept. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

lehet, persze. pont ezért kell délelőtt kóstoltatni, mert ha ezt uzsira kapta volna akkor éjjel jött volna a pocakfájás.

semmi gond, 2-3 hétig szüneteltesd a körtét, aztán majd újra lehet próbálni.

én babámnak is pont így volt az almától, vártam egy hónapot, ismét almával próbálkoztunk és semmi baja nem volt tőle :)

2011. szept. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekünk is ez volt, de 2-3 hét múlva nem volt már tőle baja. Max annyi, hogy hárommal többet pukizott. :D
2011. szept. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
úgy értem, nem adtam neki 2-3 hétig.
2011. szept. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


Ma reggelre pár pici piros pötty is kijött az arcocskáján - ez allergia lehet a körtére? Így is próbálkozhatok pár hét múlva, vagy hagyjam ezt a körte-témát...?

2011. okt. 1. 08:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia első vagyok.Azért próbáld szerintem 1-2 hét múlva.
2011. okt. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én próbálkoznék 2-3 hét múlva, a pöttyök nem biztos, hogy attól jöttek ki. Még egy (későbbi) próbát megér.
2011. okt. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!