Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok ugy paprikás krumplibo...

Adhatok ugy paprikás krumplibol a picinek, ha füstölt kalbásszal van megfözve? Persze a kolbászbol nem adnék? 14 honapos

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan adhatsz neki.Nekem is már mindent eszik a kisfiam.

Holnap lesz 15 hónapos!

2011. márc. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már régen adhatnál neki.
2011. márc. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki nyugodtan szerintem már kolbászt is...
2011. márc. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a múltkor hasonlót kérdeztem, csak rakott krumpli volt a füstölt kolbász körül, nem paprikás krumpli... :) Ja meg annyi különbség, hogy 1 éves a fiam.

Én adtam neki kolbász nélkül a rakott krumpli többi részéből, semmi gond nem volt belőle, te is adhatsz már a kicsinek.

2011. márc. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kolbászt még nem adnék, de a krumpli mehet. A kolbásszal még várj pár hónapot, sőt sokan 2 éves kor előtt nem ajánlják, nagyon nehéz még a kicsi gyomrának(fűszerek és a füstölés miatt).
2011. márc. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!