Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám 10 nap mulva lesz 5...

A babám 10 nap mulva lesz 5 hónapos. A doki azt javasolta csinálja neki krumpliból, répából és pertezselyemből "levest"és turmixolva adjam neki. Szerintetek? Pár gyümit már kóstoltunk.

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan. Kisfiam imádja.
2009. okt. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Krumpli répa összeturmixolva elég, petrezselyem szerintem feleleges.
2009. okt. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Fogadd meg az orvos tanácsát.És nyugodtan behabarhatodol neki,mert 4 hónapos kortál már be kellene vezetni a lisztes ételeket.A petrezselyem,vagy a többi fűszer pedig nem árt neki.Csak borsot vagy erőspaprikát ne adj neki.
2009. okt. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a védönö hogy a lisztes dolgokkal várni kell 1 éves koráig ne adjak neki mert lisztérzékeny lehet!

Én nem is adok behabarva semmit!!


5 hónapos kismanó anyukája

2009. okt. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Behabarás túlzás, krumplival vagy risszel sűríts inkább.
2009. okt. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi!!! ....ÖÖöö,és valaki meg tudná mondani hogy van az a behabarás babáknak?
2009. okt. 15. 10:22
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyenlőre még nem akarom habarni neki,csak érdekel.
2009. okt. 15. 10:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Habarás az liszttel való sűrítés.
2009. okt. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A petrezselmyet nem a C vitamin miatt mondta? Vagy az lebomlana a főzésnél?
2009. okt. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan csináld neki de véletlenül se liszttel. A glutén tartalmú élelmiszerek bevezetését is legkorábban 6 hónapos kortól ajánlják a szakemberek bevezetni. De ha volt a családban tejallergiás, vagy lisztérzékeny esetleg asztmás, akkor egy éves kor előtt kifejezetten ártalamas is lehet a glutén bevezetése. Szerintem attól sosem lett még baja senkinek hogy egy bizonyos dolgot később ismert meg, attól viszont igen ha túl korán kapja a baba. A répával almával pedig óvatosan mert ezek fogják a székletet. A sütőtöknek most van szezonja a babák imádni szokták azt is adhatsz már neki. A spenóttal óvatos legyél heti egy alkalommal javallott a fogyasztása egy éves korig a magas oxálsav tartalom miatt. 17 hós kislány anyukája.
2009. okt. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!