Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha még csak kóstoltattok,...

Ha még csak kóstoltattok, akkor mennyi időre rá szoptattok vagy tápszereztek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, hogy kapott kóstolót, aztán egyből szopott utána, hogy jól lakjon. Másnap többet evett, aztán szépen fokozatosan egyre többet. Sokáig amúgy megmaradt a szopi evés után közvetlenül, mivel külön folyadékot nem kapott, így ezzel pótoltuk.
2011. márc. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is így csinátam, a déli kaja (első szilárd) utén kapott cicit, a hozzátáplálás elkezdése után még egy hónapig kérte.

A délelőtt is délutáni cicizés 2 kaja között volt, így alakult.

1 évesen hagyta el délelőttit.

2011. márc. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mi tápszeresek vagyunk és 6 hónapos én úgy szoktam,hogy kóstolás,van amiből már kicsit többet eszik,majd megkínálom egy kis teával,mert általában szomjas és kb negyed óra múlva kapja a tápszert.Amiből van,hogy meghagy 50-70ml közt van hogy bedúrja az egészet 200ml-

Akkor én is jól csinálom?

2011. márc. 7. 13:36
 4/4 anonim ***** válasza:
én ugyanúgy szoptattam, mint korábban, csak a nap közepén a szopi után kapott valamilyen pürét. 1 hónapra rá ugyanaz, csak 2 szopi után kap mást is.
2011. márc. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!